Skocz do zawartości

Sprężyny obniżające

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam które sprężyny obniżające polecacie do 535d ? Nie oczekuje wielkiej gleby lecz aby trochę zejść niżej. Auto jest na 19 calowch kołach , seryjne amortyzatory. Liczę się z tym że wiele nie można obniżyc na seryjnych amorach dlatego proszę was o radę tak abym nie musiał ich wymieniac. 30 mm to chyba możliwa opcja ? I czy polecacie z firmy EIBACH ?



https://allegro.pl/oferta/eibach-sprezyny-obnizajace-bmw-5-e60-30-30mm-8999407625



Czy te ??


https://allegro.pl/oferta/sprezyny-eibach-sportline-bmw-5-e60-8760904760


A jeśli nie te to jakie polecacie ,Dziękuję z góry.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Mam eibach - 30 ale kupiłem krutsze amory

Możesz kupić - 30 i do tego mocowanie amortyzatora z Z3 Sachs 802066 co daje ci dodatkowo - 10 na przód

Mimo wszystko lepiej kupić nowe amory, krótsze

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Opublikowano
wrzucaj pro kit eibacha najlepszy kompromis komfort-sport i nie musisz wymieniac amorow :wink:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Stare amory zazwyczaj szybko się wylewają po obniżeniu


@rysieke60535D

Raczej nikt Ci nie poradzi co do tej firmy bo nikt ich nie montuje :mrgreen:

Wszyscy biorą albo eichbach albo H&R

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Opublikowano
  • Autor
Amortyzatory mam wymienione w zeszłym roku razem ze sprężynami( z przodu) ponieważ jedna mi strzeliła z tylu są oryginalne sprężyny z amortyzatormi firmy Bilstein . Ale nie jest to to czego bym chciał więc chciałbym zejść trochę niżej na samych sprężynach. Czyli wybrać te EIBACHY 30 na 30 czy pro kit??
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

No powiem Ci ze 30mm to sporo. Krawężniki to już problem ale jak ci jednak zabraknie to zawsze możesz zrobić przód na 40mm używając mocowanie amortyzatora z Z3 dzięki czemu nie wpłynie to na amory


Kwestia tego co chcesz dokładnie bo jak chcesz jak najniżej to tylko gwint

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Opublikowano
  • Autor
Nie , nie potrzebuje aż tak wiele żeby trzeba było gwint . Chce optymalnie i możliwie bez wielkich kosztów bo amory mam prawie nowe. Myślę że wezmę te eibachy 30-30 i powinno być dobrze :D A nad mocowaniem też się zastanowię
Opublikowano
  • Autor

]Mam eibach - 30 ale kupiłem krutsze amory

Możesz kupić - 30 i do tego mocowanie amortyzatora z Z3 Sachs 802066 co daje ci dodatkowo - 10 na przód

Mimo wszystko lepiej kupić nowe amory, krótsze




Masz może jakieś zdjęcie jak u Ciebie wygląda na-30 ?

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

[Screenshot_20190307_184903.th.jpg


Tak na szybkiego.

W mojej galerii znajdziesz więcej :wink:

W tym roku wpadają Dystanse :cool2:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Opublikowano
  • Autor
[Screenshot_20190307_184903.th.jpg


Tak na szybkiego.

W mojej galerii znajdziesz więcej :wink:

W tym roku wpadają Dystanse :cool2:

 



Elegancko bardzo ładnie ,o takie coś mi właśnie chodzi jak u Ciebie. Więc kupię te eibach 30 30. Dzięki za radę. Dystanse też mam w garażu , może też dołoże :cool2: mam jeszcze jedno pytanie co do ringów bo widzę że masz też po liftowy wóz ale nie wiem czy to odpowiedni post :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.