Skocz do zawartości

Montaż foteli Sport


maciek_sk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Posiadam E92 przedlift z fotelami podstawowymi, z pełną elektryką sterowania, bez podgrzewania.

Fotele na skutek zbyt agresywnego środka zostały uszkodzone wizualnie - postanowiłem zamiast dokonać renowacji, zakupić nowy zestaw foteli.

Udało się trafić 2 fotele z anglika z przebiegiem 80tyś km, w stanie perfekcyjnym.

Są to fotele Sport, z podgrzewaniem, pompowaniem boczków i Pół-elektryką - przód tył i kąt pochylenia jest manualny, reszta elektryczna.


Pomyślałem, że skoro posiadam elektrykę foteli to będą pasować Plug n Play. Na podgrzewaniu mi zupełnie nie zależy.

Niestety po montażu i podłączeniu fotele nie pracują.


Czy ktoś ma pomysł, w jaki sposób można "uruchomić" te fotele? Podgrzewanie jest mi zbędne, chciałbym jedynie aby pompowanie działało i elektryczna regulacja.


Pozdrawiam i z góry dziękuję za sugestię i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare postów pod twoim tematem masz odpowiedz. Jak już siedzisz w domu i się nudzisz to użyj oczu i zjedz pare postów niżej. Raz na tydzień ktoś wrzuca ten sam durny temat. Druga rzecz naucz się opisywać opcje fotela bo pełna elektryka to pełna a w drugiej części sam sobie przeczysz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare postów pod twoim tematem masz odpowiedz. Jak już siedzisz w domu i się nudzisz to użyj oczu i zjedz pare postów niżej. Raz na tydzień ktoś wrzuca ten sam durny temat. Druga rzecz naucz się opisywać opcje fotela bo pełna elektryka to pełna a w drugiej części sam sobie przeczysz...

Przeczytałem post i nie bardzo rozumiem, gdzie tam sobie przeczę. Pełna elektryka sterowania, czyli każda płaszczyzna sterowana jest elektrycznie - nic ręcznie. Gdzie tam masz zaprzeczenie tych słów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.