Skocz do zawartości

bmw e70 hałas tylnego mostu


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przerabiałem. Próbowałem kiedyś w zimie pobawić się na drodze. Przywaliłem kołem w krawężnik, aż felgę wygiąłem. Jeździłem tak rok, aż samochód zaczął poszarpywać w czasie jazdy. Pękł kosz z satelitami i tak jeździłem nieświadomy postępującej destrukcji. Naprawa 2500, tylko że u mnie rozpadł się kosz z satelitami. Tu naprawiałem

Mariusz Drypa Jagatowo ul. Kolonia 37 83-010 Straszyn. www.mariuszdrypa.pl. Powiem tak, jestem zadowolony, bo jak wysłał do mnie zdjęcie ze środka mostu to się załamałem. Najgorsze że ciężko dostać jest mój most 4.44 3.0 si.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jerzy.h69 A jak długo czekałeś na diagnozę, naprawę?

U mnie sytuacja była taka, że od 4 miesięcy co jakiś czas strzelało z tyłu. Sytuacja strzelania była tylko jak jechałem z kimś czyli pod obciążeniem. Dwa dni temu zaczął szarpać w granicach ok 50 - 70 km/h. Tylko w tym przedziale. Dzisiaj podjechałem do sklepu a, że przed nim jest plac szutru na którym nie idzie się oprzeć pokusie :8) dałem ognia na pełnym skręcie co by widowiskowo było i.... widowiskowo jak nie je..ło, wielki zgrzyt metalu! Potoczyłem się trochę i stanąłem. Pod nosem te wszystkie na K... itd. Pomału ruszyłem i jechałem do przodu ale tylko na wprost. Na zakręcie nie mogłem dodawać gazu bo nie chciał jechać. Szukałem mojego dyfra właśnie tego 4.44 i nie ma. Zostaje tylko regeneracja bo śmiem twierdzić, że też satelity poszły chodzić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.