Skocz do zawartości

RADIO


Jacek.N

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Proszę o pomoc. Mieszkam w UK . Przestało działać radio a w raz z radiem nie działa komputer pokładowy. Kiedy wracałem do domu po pracy wszystko działało muza leciała komp działał dojechałem do domu zgasiłem silnik i poszedłem do domu. Zona po jakichś 15 może 20 minutach wsiadła do auto odpaliła i dzwoni do mnie że nie działa radio i komp pokł. Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki i nic wszystkie są dobre. zdemontowałem radio i sprawdziłem kostkę radia próbnikiem , napięcie jest. Czy ktoś wie co może być nie tak.? Aha wcześniej zamontowałem w bagażniku subwoofer, Wzmacniacz, kondensator mocy. Radio nie ma wejscia na subwoofer. Sygnał dałem z tylnych głośników wszystko podłączyłem pod konwerter audio. A kabel sygnałowy co idzie do wzmacniacza podłączyłem do radia. Wszystko działało idealnie. I nagle przestało działać. Czy to może być przyczyną zepsucia się radia.?? Co mam teraz zrobić może wystarczy w radiu wymienić jakąś część.Szukałem radia na ebay ale nie wiem czy inne radio o innych numerach seryjnych będzie działać no i jak je zakodować. Moje numery seryjne to( 9290993-01) 09-12 Entry CB RFK. znalazłem radio o numerach( 9290989.) 07-12 ENTRY CB .Proszę o jakieś wskazówki. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Witam. Mam takie pytanie oczywiście nie wiem czy ktoś mi odpowie. W mojej Buni przestało działać radio i czy to jest awaria radia czy może moduł padł. ? Bo nie dosć że radio nie działa to i klima też, nawiew jest ale nie chłodzi czy to jest wszystko połączone ze sobą. No i nie wiem który moduł jest odpowiedzialny za sterowanie radiem ten z przodu czy ten w bagażniku. Dajcie jakie wskazówki to by pomogło. Bo szukam radia o tych samych numerach i nigdzie nie ma. Mam też listę zamienników ale i tych też nie ma. Znaczy są w salonie BMW cena to pięć tysięcy. Pomocy. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.