Skocz do zawartości

E90, felgi 19 a 18, komfort


msk1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, są na forum tematy, ale nie mogę jednoznacznie wywnioskować opinii, mianowicie mam felgi 18 na lato profil opony 40, chcialbym zmienic na 19, wtedy profil na 35, pytanie do osob ktore jezdza trojkami na 19 z profilem 35, jak jest z komfortem? na 18 i profilu 40 jest w sumie okej, a 19 robi spora roznice w wygladzie, opinie mile widziane

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfort jest ok dla tyłka ale psychika srogo cierpi gdy widzisz sporą dziurę czy jakaś wyrwę w asfalcie, krawężniki itp. Wjechanie w taka dziurę nie kończy się dobrze dla felgi i zawiasu a już o odgłosie wybuchającego granatu nie wspomnę. Osobiście miałem 19/35/235 przód i 255/30/19 tył, jak masz słabe drogi to nie polecam bo jak ja jechałem i wpadałem w dziurę za dziurą to byłem spocony. Na 18 jest podobnie. Kwestia czy się na to godzisz jedni lubią inni nie niektórzy maja dobre drogi inni nie. Kwestia indywidualna ale różnica komfortu między 17 a 19 jest ogromna.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi mam w sumie dobre, ale wiadomo czasem sie pojedzie gdzies w teren nieznany i wtedy roznie moze byc, a duzo razy pogiales felgi? :D na 18 mi sie nie zdarzylo zgiac przez dwa lata, ale wiadomo oczy dookola glowy były, a czasem i tysiac mysli czy nie zgieta :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie połamałem raz a pożądanie haha. Była taka wyrwa po zimie nieznana droga, leciałem tak ok 100 i bam aż radio zgasło na chwile takie uderzenie. Felga pękła wyrwało łącznik stabilizatora i uszkodziło się górne mocowanie mcpersona.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.