Skocz do zawartości

Fotele z USA a europa


treborrobert50

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co udało mi się dowiedzieć to iż będzie problem z fotelem pasażera ponieważ są inne maty zajętości fotela, trzeba będzie je przekładać z starych foteli.

Czy ktoś już robił taki zabieg? Jaka cena? Trzeba zatrudnić tapicera? Czy po za tym wszystko już będzie pasowało? Jaki jest koszt kodowania? I podłączenia foteli do samochodu? Miałem manuale rozumiem że trzeba będzie pobawić się elektryką aby sterowanie fotela działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz dużo łatwiej :)

w wersji europejskiej czujnik zajętości fotela znajduje się pod fotelem i jest do niego dostęp bez zdejmowania poszycia fotela.

Musisz wyjąć z obecnego EU fotela czujnik i przełożyć do "nowego USA" zachowując kolejność wtyczek w głównym żółtym gnieździe fotela. myślę, że to wystarczy.

poniżej ilustracje na których widać gdzie jest ten czujnik - mata zajętości

https://www.newtis.info/tisv2/a/en/f30-318d-lim/repair-manuals/65-audio-navigation-information-systems/65-77-airbag-control-units-airbag-sensors/HEKWxK8X

czujnik zajętości to element nr 3 na ostatnim zdjęciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki za zdjęcie, proszę powiedz mi jak wygląda montaż już wyjętej maty do foteli usa?tak samo montuje się od spodu? Czy jednak trzeba będzie rozbierać fotel usa? Ewentualnie co trzeba tam zdemontować.

Czy ktoś podpowie jak podłączyć regulacje elektryczną w USA, wcześniej był manual bez niczego i nie wiem czy to starczy aby podłączyć plug in play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.