Skocz do zawartości

[E46] 330CiA problem z czujnikiem poziomu płynu chłodniczego


qger223

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po wymianie zbiorniczka wyrównawczego płynu chłodniczego na taki jak szedł ori czyli BEHR HELLA tyle że bez znaczka BMW wraz z czujnikiem poziomu płynu który był przy zbiorniczku pojawił się problem, co jakiś czas zapala się kontrolka, założyłem stary i pali się cały czas. Od wymiany minęło 2 miesiące, płynu nie ubywa, układ odpowietrzony. Czy ktoś się z czymś takim spotkał?? czy to może być wina zbiorniczka wyrównawczego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z reguły przełożenie starego czujnika załatwia temat, jak jesteś pewny, że powietrza nie ma i stan jest ok to reklamuj zbiornik.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo w zbiorniczku behr nowym.U mnie zmiana czujnika na oe bmw pomogła tzn stary włożony.

PS zbiorniczki behr są made in china i z tego co się dowiedziałem nie ma jednoznacznej informacji już czy idą na 1 montaż do bmw a jak tak to może z innej fabryki,Niemcy itp


Wysłałem Ci pw odczytaj :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po włożeniu starego ori czujnika jest jeszcze gorzej bo kontrolka świeci się cały czas. Zamówiłem drugi czujnik Febi. Zbiorniczek wymieniałem 2 miesiące temu od razu zalałem nowy płyn chłodniczy... . Nie mogę już tego znaleźć ale widziałem zdjęcia czujnika z założonym czymś podobnym do rurki termokurczliwej niby to pomogło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.