Skocz do zawartości

Bmw e87 120d Wymiana świec żarowych


koks12534

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem w swojej Bmce pokazywał komp błąd świec wymienione zostały wszystkie na nowe po wykasowaniu błąd się nie pokazał a telepie trochę budą przy odpaleniu na zimnym tak nawet jak 1 stopień jest po nocy to jest i nieraz musi tak z 2s pokręcić jak zostały wymienione świece przez tydzień to ustąpiło może wina sterownika tylko teraz jak podłączam pod kompa błędów nie ma więc co radzicie wymienić zrobić w takiej sytuacji z góry dziękuje za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Koks a ty się znasz? Jaka cewka w dieslu?

Masz silnik M47 czy N47. W przypadku N47 bylo tu kilka takich przypadków, ze na kompie błędów nie było, ale świec nie grzało. Dopiero po wymianie sterownika na nowy ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koks a ty się znasz? Jaka cewka w dieslu?

Masz silnik M47 czy N47. W przypadku N47 bylo tu kilka takich przypadków, ze na kompie błędów nie było, ale świec nie grzało. Dopiero po wymianie sterownika na nowy ruszyło.

M47 to jak zmienie kompa może pomoże czy raczej wtryski ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przydała by się diagnostyka. Jak wyglądają korekcje na wtryskach? Po co chcesz kompa zmieniać? Chodzi ci o steriwnik świec czy sterownik silnika DDE? Nie ma co zmieniać ani jednego, ani drugiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się diagnostyka. Jak wyglądają korekcje na wtryskach? Po co chcesz kompa zmieniać? Chodzi ci o steriwnik świec czy sterownik silnika DDE? Nie ma co zmieniać ani jednego, ani drugiego.

On bardziej tak długo kręci i obroty skaczą po opdaleniu tak do ustabilizowania a budą chyba nie trzęsie bo teraz zobaczyłem no bo świece zmieniłem a sterownik zalecają przy tym i może to wini ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Do tego sprawdź korekcje na zimnym silniku.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.