Skocz do zawartości

Nivo e39 250i


Patzokzok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jestem Tu nowy od kilku dni jestem prawie szczęśliwym posiadaczem bmw e39 250i.

Po pierwszym dniu użytkowania bmk wybuchł mi miech z nivo ale ze ciemny w tym. Temacie to pojechałem do znajomego który troszkę w tym. Siedź zdjagnozowalismy dziurawa lewa poduszkę nivo

Wymieniloamy ja na używana wszystko super. Aż do momentu włączenia kompresora 2 stronę rozerwalo obstawiam że podczas jazdy bez powietrza została. Przetarta.... Wymienilismy 2 spoko ale teraz kompresor popuje tak że mam wrażenie że te poduchy rozerwie. Miejsca między kołem a nadkolem jest jakieś 10 13 cm wyjolem przekaźnik z kompresorka. W czym może być problem czujniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi ktoś podłączyć ci pod kompa auto i ustawić ciśnienie albo wysokość na jaką mają poduszki podnosić. Już teraz nie pamiętam jak to dokładnie było ale jedz do kogoś kto się zna i ci to ustawi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zdecydowanie j.w. i popraw tytuł oraz profil - 520i a nie 250i :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

zawieszeniapneumatyczne.com


Pytanie jest czy podniosłą się do normalnego poziomu czy podnosi ją wyżej niż zwykle?

jeśli podnosi do normalnego poziomu i kompresor się wyłącza to wszystko jest ok.

Jeśli podnosi zdecydowanie wyżej i kompresor cały czas chodzi to coś nie gra z poziomakami. przekaźnik kompresora koniecznie do zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.