Skocz do zawartości

E70 glosno podczas jazdy


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy w waszych bmw rowniez jest glosno podczas jazdy. Wydaje mi ze halas wydobywa sie spod auta gdzies w okolicy skrzyni badz walu. Jak popuszczam gaz halas jest jak w autobusach o ile wiecie o co mi chodz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=85&t=328369


Kilku użytkowników na forum ma chyba u siebie podobny problem, nie widziałem aby ktoś znalazł 100% przyczynę i rozwiązanie.

U mnie jeżdzę tak już 65 tys km :)

Nic sie jak dotąd nie urwało, przyzwyczaiłem się.

W międzyczasie wymieniałem podpore półosi, bo pojawił się taki trop, wymieniałem tez olej w skrzyni, oczywiście nic to nie dało.

Koła letnie czy zimowe, szerokie czy wąskie nie mają wpływu na zjawisko.

Auto kupiłem od znajomej z przebiegiem 140tys, nie bite, serwisowane w aso i już wtedy słyszałem ten dźwięk ale wszyscy ,którym to pokazywałem łącznie z mechanikiem w aso twierdzili ze sobie szukam problemu na siłę, że nadwrażliwy jestem. Faktycznie z fotela pasażera jest do dużo mniej słyszalne.

Aktualny przebieg to 215tys generalnie auto spisuje sie bez zarzutu. Inwestycje tylko ekspluatacyjne, olej co 15tys, tarcze i klocki raz wymieniałem i to wszystko. zero usterek , zero napraw.

Moze ten typ tak ma , że cos wyje przy pewnym przebiegu. btw jaki nalot ma Twoje X5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.