Skocz do zawartości

Dziwne grzanie sie silnika wg. wskazowki. Pomocy


Scrolll

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=68&t=120678



Witam wszystkich.

Wstawilem do mechanika swoją bawarke (m42b18), bo po 2 miesiącach postoju zaczęła mi się gotować. Wywalio mi troche wody z wężyka za kolektorem ssącym. Mechanik wymienil ten wężyk oraz przy okazji termostat bo jeden wąż był zimny. Po wymianie i odpowietrzeniu obieg wody powrocił do normy. Nic nie wyciekało, nic nie ubywało, nie kopcila na niebiesko, ale wskazówka po chwili znow wchodzila na czerwone pole. Wymienilismy dwa czujniki temperatury, sprawdzona zostala drożność chlodnicy (jest ok), pompa wody tez jest ok. Wisko sie załącza normalnie tak jakby wszystko bylo w porzadku. Nagrzewnica grzeje normalnie. Węże miekkie i gorące. Lecz wskazówka po nagrzaniu sie silnika dalej leci na czerwone pole. Spotkał sie ktos z was z takim przypadkiem? wymienilem chyba juz wszystko co moglo byc przyczyna. I dalej jestem w kropce, mechanik tez chyba juz rozłozyl rece. :( doradźcie cos prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.