Skocz do zawartości

320D 150KM wtryski - regeneracja czy używa?


Man1ek17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam wszystkie 4 wtryski do wymiany, bo oddałem je do warsztatu, który zajmuje się regeneracja i tam tak stwierdzili po sprawdzeniu. Pytanie mam takie jak w tytule wątku regenerowac czy wziąć dobre używki? Za regenerację jednego powiedzieli 550zl na oryginalnych częściach bosha. Trochę drogi interes, tym bardziej że liczyłem na cenę Maks 300zl za jeden. Co o tym myślicie? Auta na razie nie planuje sprzedawać ale ta cena trochę mnie odstrasza. Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cena normalna jak za regenerację, więc musisz podjąć decyzję czy chcesz ryzykować kupując 4 szt. używane za ok 1000,-. Ja to zawsze zastanawiam się jak to się dzieje, że w 95% przypadków gdy oddaje się wtryskiwacze do sprawdzenia to wszystkie są złomem :wink: kolejna kwestia to opinie i umiejętności warsztatu, który to sprawdzał, ponieważ nie raz miałem kontakt z autem, które miało regenerowane wtryskiwacze i albo było to źle zrobione albo wcale..

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem te wtryski testem przelewowym i faktycznie wszystkie dawały ponad normę. Kiedyś, na początku jak kupiłem auto jakieś 5lat temu to wymieniłem też 2 wtryski właśnie na używki i nie było z nimi żadnego problemu. Warsztat wydaje się być dobry, bo opinie są pozytywne no i dają gwarancję chyba na 2 lata. Może uda mi się dostać te używki, a jak nie to będzie trzeba tam oddac. Chyba takie rozwiązanie wybiorę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.