Skocz do zawartości

E87 118d


N1Fafik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam zamiar kupić e87 118d ale naczytałem się za dużo że wszystko się psuje i jest awaryjne. Duże koszta eksploatacji. Pytanie do was na co zwracać uwagę przy zakupie samochodu ? Nigdy wcześniej nie byłem posiadaczem bmw i nie wiem z czym to się je. Szukać auta z silnikiem M47 czy N47, jak jest z kołem dwu masowym i turbosprężarką. Czy warto kupić jakie jest wasze zdanie opinie przeżycia z tym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja polecam N47, chociaz mam tez w domu M47N. Jedyna wada N47 to rozrząd, jak go wymienisz to masz spokój. Mam auto od 3 lat i silnik jest praktycznie bezobsługiwy. Wymieniłem tylko sonde lambda, (używka) zawór EGR (nowy) oraz naprawiłem sterownik świec żarowych. Jako że wszystko we własnym zakresie to koszt napraw koło 500zl. Silnik polecam. Cichy, zbiera się super.

M47N mam w E46 od 10 lat i jest równie dobrze, tylko głośniej troszke. Tylko tu jest turbo Garreta a niej jak w póżniejszych M47 Mitshubishi. Raz mnie tylko zawiódł jak się w trasie turbo wysypało. Innych większych awarii nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak nie chcesz auta z kołem dwumasowym i turbosprężarką to szukaj starej pandy, tam tego nie uraczysz. Sprawdzić przed zakupem należy wszystko aby wiedzieć co się kupuje, komputer z programem do bmw, ktoś kto wie jak go użyć, ocena bezwypadkowości oraz ewentualnych usterek.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.