Skocz do zawartości

Serwis


gie07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


macie jakies zaufane serwisy na Śląsku, gdzie mozna oddac swoje auto i nie zbankrutować :)


Korzystałem kiedyś z serwisu w Wojkowicach, Piórkowski Tomasz. Auto Serwis spc. BMW tylko na wstepie powiedzieli mi, że naprawa bedzie ok 1200/1500 zł a doszło cos tam, jeszcze coś tam i wyszło 3000zł z e91 :)

Wiadomo, że jeżeli trzeba było zrobic to tez kosztuje no ale... :)


Chce porobic w e87 2006r 2.0D 163km:

-wymiana oleju i filtrów

-czujnik parkowania nie działa, nie wiem czemu ale w sumie nawet jeszcze bezpieczników nie zdążyłem sprawdzić (auto sprowadzone)

-jak wymienilem stalówki na felgi aluminiowe pokazałą mi sie czerwona kontrolka hamulców "(!)" której nie mozna skasować przez inspekcje (wydaje mi sie ze chyba poszedł czujnik, bo wulkanizator musial przywalic w stalowke z tyłu poniewaz koło sie zapiekło)

-chyba z tempomatem jest tez jakis problem albo nie umiem go obslugiwać (swoja drogą może ktos napisać jak powinien działac :) Gdy go włącze to na zegarach nie pojawia sie nawet kontrolka z tempomatu, zauważylem tez ze auto przyspiesza dopiero jak dam manetke w tyl to jedzie z ta predkoscia przy ktorej wcisnalem wlasnie manetke do tyłu)

-dziwny dzwiek jak połoze noge na sprzegle albo gdy je wciskam, chyba łożysko oporowe to bedzie

-zauwazylem tez ze nie zawsze wychodzi CD z radia

-chciałbym wymienić klapki z kolektora, wlozyc zaslepki

Ogólnie doprowadzic auto do takiego stanu zeby wszystko działało w 100% :) Polecacie jakis serwis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.