Skocz do zawartości

E39 przekładka przednich foteli


Bmw5194

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wstępie chciałbym oznajmić ze znalazłem wiele postów na ten temat, aczkolwiek żaden nie dał mi konkretnej i jasnej odpowiedzi na moje pytania. Kupiłem fotele komforty podgrzewane poliftowe na wajchy. Moje bmw to przed lift, siedzenia zwykle skórzane, podgrzewane i pompowane.

Pytanie nr 1. Jaki zestaw polecicie do renowacji/pomalowania skory?

Nr 2. Jak podłączyć fotele? Kostki oczywiście się nie zgadzają. Kolor do koloru?

Nr 3. Czy muszę wymienić panel z wlacznikami podgrzewania foteli, na te z trzy stopniową regulacją podgrzewania? (Aktualnie mam te z pokrętłem)

Nr 4. Jeśli już muszę wymienić ten panel to pytanie jak go podłączyć? Z tego co zauważyłem to mój panel jest na trzy kostki ( 2x włącznik podgrzewania i asc ) a panel z trzy stopniowymi wlacznikami jest na jedna duża kostkę.

Bardzo dziękuje za wszelka pomoc i prosze o wyrozumiałość. Tematów jest mnóstwo i ciężko mi się połapać w tym wszystkim, potrzebuje konkretnej odpowiedzi. Dziękuje i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Musiałeś szukać niedokładnie skoro nie znalazłeś odpowiedzi na pytania, o fotelach napisano już dosłownie wszystko.

Poliftowe komforty sterowane manualnie - dobrze rozumiem? Były w ogóle takie? Ja jeszcze nie widziałem.


1. To zależy co chcesz zrobić, jeśli podkoloryzować jakiś zmęczony fragment to polecam colourlock. Wyślij im np. zagłówek a dobiorą Ci kolor idealnie.

Jak myślisz o malowaniu całości to szukaj profesjonalisty a nie baw się w to sam bo zadowolony nie będziesz. To nie jest jak malowanie płotu - wiem bo sam przez to przechodziłem.

2. Opis jak podłączyć poliftowe fotele do przedlifotwego auta był już nie raz

TU

3. Tak, panel musisz dostosować do foteli.

4. Kupujesz panel z kostką i lutujesz przewody do niej wg schematów (sprawdź sobie WDS).


Łatwiej było poczytać wcześniej i nie kupować poliftowych foteli. Teraz musisz się pomęczyć żeby to podpiąć.

BMW E39 520i - tomtom1994


SPRZEDAM CZĘŚCI E39 <--- klik



http://images.chomikuj.pl/button/tomtom1994.gif <<<----- Folder BMW - hasło BMW


Znajdziesz tam różne przydatne pliki dotyczące BMW, softy, mapy i instrukcje obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.