Skocz do zawartości

BMW Wymiana małej navi na LCI


Demiane

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko posiadam nawigacje z małym ekranem CCC z navi coś takiego 52f62296c3b805eamed.jpg


i mam takie pytanie widziałem że w wersji Bmw e60 LCI występuje nawigacja też z małyem monitorem tak zwana CIC i czy mógbym przełożyć sam napęd z tej wersji LCI coś takiego do mojego monitora i przy odpowiednim podłączeniu mogło by to działać?

fc5d7c0fe7ec1173med.jpg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To nie jest kwestia LCI bo CIC było od 09.2008.

Maly ekran to nie CIC.

Tutaj będzie to samo co Ty masz może, tylko inny kontroler - joystick jest.


CIC jest duzy wyświetlacz i możesz na takie cos zmienić. Pewnie cos koło 3000zł to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly ekran to nie CIC.

No wyobraź sobie że to coś z małym ekranem, co kolega @demiane pokazał na zdjeciu nazywa sie CIC MID. Były montowane od 09.2009 w e90 e87... Czy w e60 to nie wiem bo wtedy wypuszczali juz f10 więc nie wiem czy sie to da założyć do e60. Najlepiej zapytać kogoś ogarniętego np kolegę @ajlb

Seba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Maly ekran to nie CIC.

No wyobraź sobie że to coś z małym ekranem, co kolega @demiane pokazał na zdjeciu nazywa sie CIC MID. Były montowane od 09.2009 w e90 e87... Czy w e60 to nie wiem bo wtedy wypuszczali juz f10 więc nie wiem czy sie to da założyć do e60. Najlepiej zapytać kogoś ogarniętego np kolegę @ajlb

 

Możesz nazywać to jak chcesz, nawet CIC MID, ale to nie jest CIC MID. Tak jak 6WB nie jest licznikiem FULL LED bo LED to on ma jedynie podświetlenie i to w dodatku krawędziowe.


No ale są specjaliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.