Skocz do zawartości

Opony letnie F01


monicca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


W związku z wybuchnięciem tylniej opony, rozglądam się za zakupieniem nowego kompletu opon do mojej F01.


Dotychczas jeździłam na run flatach Dunlop SP Sport Maxx GT 245/50/18 przód i tył, jednak nie mogę się zdecydować jaki komplet byłby najlepszy, stąd rodzą się moje pytania do bardziej doświadczonych właścicieli:


1. Run flaty czy jednak nie?

2. Wg. producenta zalecany profil to 50, czy ktoś próbował zakładać niższy profil (45) na 18" felgi?


Zastanawiam się nad kupnem Debica Presto UHP 2 245/45 R18 100Y XL, jednak niestety nie są dostępne z wymaganym profilem (50).


Będzie to moja pierwsza zmiana opon, dlatego wolałabym się zapytać zamiast popełnić totalną wtope. :mrgreen:


Dziękuję serdecznie za pomoc!


Pozdrawiam,

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie kombinuj z profilem opony.Wiem,że niektórzy tak mają,żeby kombinować.Pytanie PO CO ??? :evil: :evil: Auto będzie wyglądało tragicznie.I tak wygląda kiepsko z tyłu opona 245 do takich gabarytów auta.O 18 calach też można pisać,ale chociaż komfort jest jeszcze większy.Po drugie to kup jakieś opony markowe,a nie polskie do bmw 7.Co do runflata to ja zmieniłem na normalne opony.Mam koła lato i zima w 19calach i jest super.Warunek,żeby opona nie była starsza niż te 5-6lat.Odpowiedz chyba znasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.