Skocz do zawartości

E36 cabrio zakup


promote.me

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=68&t=212112&sid=4b5a0e27f3f1ea4de033f304de9c0186





Witam Forumowiczów,

Zachciało mi się E36 w cabrio tym razem. Jako, że latałem e30 kiedyś, upalam e36 już któreś, a jeżdżę e46 w touringu to coś tam wiem. Chciałem się zapytać ile trzeba zapłacić za e36 cabrio. Interesuje mnie, żeby miało koniecznie 6 cylindrów i twardy dach. Nie jestem wybredny, może być do roboty. Poradzę sobie. Teraz kolejne pytanie ile trzeba zapłacić za autko, które jako tako wygląda i wymaga dopieszczenia. Wolę sam robić niż wierzyć, że coś było lub nie było robione. Interesują mnie również Wasze doświadczenia po zakupie cabrio. Jakie tam knyfy siedzą, jak się to użytkuje i ile kosztuje naprawa rzeczy typowych dla cabrio,czyli jakieś tam dachy, szyby i silniczki czy co tam jest. Pytam bo nigdy nie miałem cabrio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.