Skocz do zawartości

F30 320Xi N20 problem vanos po wymianie rozrządu


Jaras86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po wymianie rozrządu oczywiście z blokatorami tak że ustawiony idealnie pojawia się po paru km błąd napędu 130304 o zablokowaniu wałka wydechowego i błędu sterownik Vanos. Czujniki zostały podmienione a błąd nadal się pojawia. Czy ma ktoś jakiś pomysł co jeszcze może być przyczyną. Zastanawiam się czy przypadkiem nie trzeba zaadoptować na nowo Vanosa. Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

i Co Panowie coś jeszcze??? nowego w temacie czy forum martwe?


ja mam po wymianie rozrządu u Panów...kolegów,,, problem miedzy 70-90- kmh dodawanie gazu duszenie silnika do 3 takich razy

- pytam czy adaptacje vanosa robil mowi ze robil

- dalej skrzyni adaptacje sam zrobiłem bez zmian,

- ale co sie dowiedziałem wtryski wyciągał i włożył z powrotem bez wymiany Pierścień uszczelniający - 13537591006 i ELEMENT ODSPRZĘGAJĄCY 13537577649 instrukcja mówi tak jak w newtiss info

caly dzien stracilem na szukaniu problemu bo bledow nie ma zadnych a auto sie dusi... nie wiem ecu- soft, turbo może sterowanie odkręcili i nie gra


co znalazlem na forach to Zawór obiegu powietrza podcisnienia sterowania turbo - 11657609210 moze dawac takie efekty tylko dziwne ze przy jednej predkosci - obciazeniu

dalej grucha uwalona ale na wszystkich zakresach predkosci by to wykazywalo

tutaj info

https://f30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=873019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.