Skocz do zawartości

335d wyjąca turbina?


neutralka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pewnego czasu w mojej 335xd podczas mocniejszego przyspieszania słychać jakby odgłos/wycie z turbin. Przynajmniej tak podejrzewam. Auto ma przejechane 47 tys km. Wszystko zaczęło sie nagle podczas trasy, w pewnym momencie zauważyłem że coś słychać podczas przyspieszania. Nie jest to nie wiadomo jakie wycie, ale wcześniej nic takiego nie miało miejsca. Osiągi raczej pozostały bez zmian. Auto nigdy nie było katowane, mam je od początku. Jest szansa żeby przy tak stosunkowo małym przebiegu turbiny powiedziały papa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycie slychac przy zamknietych szybach czy tylko przy otwartych? Pytam bo u mnie w 330d przy zamknietych nic nie slychac w aucie, natomiast gdy jade z otwartymi i mocno przyspieszam slychac turbine ale to jest normalne.

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zamkniętych. Wiem jak słychać normalnie dźwięk turbiny. To co innnego. Słychać jakby gdzieś z wnętrza silnika. Dzisiaj zrobiłem procedurę startu i przy samym starcie coś zawylo a później już było ok. Ogólnie to objawia się tak że gdy skrzynia zmieni bieg na niszy i ja dalej równo trzymam gaz i przyspieszam to słychać jakby takie lekkie wycie wzrastające i opadające. Nie potrafię tego sensownie wytłumaczyć. Najlepiej by było jechać gdzieś żeby sprawdzili czy jest dobre doładowanie itp?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.