Skocz do zawartości

Jakie były skrzynie w E60 i w jakich latach ?


Sołtys88

Rekomendowane odpowiedzi

6hp26 szly tez do mocniejszych benzyn np 550i

W M54B30 byly tylko 6hp19.

Na tej stronie jest tabelka w ilu NM moze pracowac dany model skrzyni.

Manual w 530i jest do 370NM

6hp19 do 400NM

6hp26 do 600NM

ile NM wytrzyma manual ?

nie doczytałem , 370NM dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W benzynie tez jest dwumas tyle, ze ciezko go rozklekotać, bo jest mniej obciążany.

Też mam m54b22. Miałem automaty, teraz mam manual. Automat fakt, wygodniejszy, ale jak się spierdzieli to licz w tysiącach. Teraz mam manual i nie narzekam, spalanie takie samo, automat może się wydawać żwawszy, bo redukuje tyle ile się da, w manualu sam o tym decydujesz.

Siadł mi moduł skrzyni w automacie i niestety, ale naprawić się go nie da, o uzywkach tez zapomnij bo ciezko dostac, a w dodatku cała elektronika w przedliftach jest we wnętrzu skrzyni zintegrowana z mechatroniką. Skrzynie da się znalezc drugą uzywaną, ale wbrew pozorom ciezko, bo okazuje się ze jest ich kilka rodzai. Oprocz tego masz sprzeglo hydrokinetyczne o problach ktorego mozna czesto poczytac, mechatronikę itp. W manualu nie ma sie co zepsuć, a druga skrzynia kosztuje 500zl. Generalnie ja spie spokojniej majac manual, ale jak ewentualne koszta akceptujesz to smialo automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.