Skocz do zawartości

[E39] Wymiana siedziska i oparcia w fotelach.


gregorrro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.


Mam u siebie elektryczne pompowane skóry bez łamania. Czy mogę kupić fotele od wersji manualnej i przełożyć sobie same siedziska i oparcia czy tam są zupełnie inne mocowania niż w fotelu elektrycznym? Druga sprawa pompowanie- ono jest jakoś zamocowane pomiędzy skórą a gąbką czy jest za całym oparciem na szkielecie fotela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompowanie mocowane jest do stelaża. Dopiero na nie idzie gąbka z tapicerką więc spokojnie możesz działać.


Jeśli mówiąc o przekładce masz na myśli przełożenie tapicerki z gąbką to możesz bo nie ma różnic elektryczne - bez.


Różnice są w rodzajach foteli i tapicerka z jednego nie pasuje do innych.

Krótko mówiąc jeśli masz sporty to kup tapicerkę ze sportów.

BMW E39 520i - tomtom1994


SPRZEDAM CZĘŚCI E39 <--- klik



http://images.chomikuj.pl/button/tomtom1994.gif <<<----- Folder BMW - hasło BMW


Znajdziesz tam różne przydatne pliki dotyczące BMW, softy, mapy i instrukcje obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za konkretną odpowiedź. A orientujesz się może jak montuje się uchwyt do apteczki w fotelach komfortowych? Zaglądałem tam od spodu i nie widzę żadnych otworów w stelażu. Druga sprawa z gaśnicą- jak wyglądało jej mocowanie? Jest ono w ogóle gdziekolwiek do kupienia? Wbijałem Vin do bmwstore i nie mogę nigdzie w tych schematach znaleźć tego uchwytu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apteczkę przykręcasz do stelaża. Otwory są na pewno, tylko że ukryte pod tapicerką. Zakładając stelaż musisz naciąć skórę i normalnie przykręcisz. Robiłem tak u siebie więc sprawdzone.

Gaśnica ze stelażem też jest do kupienia. Widziałem kiedyś na allegro. Montaż analogiczny.

BMW E39 520i - tomtom1994


SPRZEDAM CZĘŚCI E39 <--- klik



http://images.chomikuj.pl/button/tomtom1994.gif <<<----- Folder BMW - hasło BMW


Znajdziesz tam różne przydatne pliki dotyczące BMW, softy, mapy i instrukcje obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.