Skocz do zawartości

przepływomierz n45 e87 116


oqla

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko chciałem zapytać bo mam problem taki że przy dojeżdzaniu do świateł obroty 1200 wciskam sprzęgło i spadają do 640 po czym wracają na 780 to nie zawsze występuje (czasem z 5 razy z rzędu a czasem raz działa dobrze i za 2 minuty znowu) jak zrobię to samo z 1500 to obroty spadają łagodnie do 780 po odpaleniu impy brak błędów wymieniona lambda przed katem na orginalną nową bo były ze starą problemy. Ale jak sprawdzałem na inpie air mass flow :D to przy opadaniu obrotów do 640 przepływka pokazywała 2x większą wartość powietrza niż przy spokojnym opadaniu obrotów do 780 czyli silnik pobiera więcej powietrza (nie mam lewego powietrza już cuda na kiju robiłem by to sprawdzić :D) pytanie czy przepływka może być jebnięta? a co do stanu silnika https://images92.fotosik.pl/62/cb1d68310fc5a7a5med.jpg sondy pracują tak jak trzeba jedna stoi druga faluje świece cewki filtry oleje no w najlepszej kondycji przepustnica czysta aż się świeci była też podmieniana ktoś mądry powie czemu opadają ? :D Nie ma valwetronika ten i nie ma czujnika ciśnienia w kolektorze dolotowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo zauważyłem wyłączony silnik po 2 godzinach stania na dworze 4 stopnie a w inpie temperatura powietrza zasysanego 30 stopni czy czujnik temperatury w przepływce jest walnięty i może wariować dla tego ? edytuje: Jednak temperatura dobra z rana na dworze 11 a na czujniku 11.5 więc wszystko gra z nim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.