Skocz do zawartości

BMW F30 WHITE M PAKIET MODY XD


ada137

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

I jaki czas u tego twojego na wysyke? Bo widze ze na dzien dzisiejszy u niego wychodzi 1350zl bo kupony daje po 35zl za każde 570zl wydane może i ja od niego wezmę i 350zl w kieszeni odrazu kamerkę zamówię bo nie mam u siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jaki czas u tego twojego na wysyke? Bo widze ze na dzien dzisiejszy u niego wychodzi 1350zl bo kupony daje po 35zl za każde 570zl wydane może i ja od niego wezmę i 350zl w kieszeni odrazu kamerkę zamówię bo nie mam u siebie

 


jak ty tych kuponów używasz ? nie mogę tego taniej kupić niż 1460zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://Android 7.1 Samochód Dvd Navi Player BMW 1 Serii F20/F21 DLA BMW 2 Serii F23 3 Serii f30/F31/F34 audio stereo wszystko w jednym

https://s.click.aliexpress.com/e/b2m9t7oc

Zapewnia że będzie pasować do 2012r z takim wyjściem jak wcześniej wstawilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

plxhWfcqj

Nie było mnie chwilkę bo miałem niespodziewaną operację i w środę wróciłem że szpitala ale.....Za to czekała już na mnie paczka made in china która ku zaskoczeniu przyszła w niecałe 2 tygodnie Wow

2h I zamontowane ogólnie montażu to 30min ale żeby dobrze porozprowadzac przewody trochę musi zająć tym bardziej że już wypuściła czinche do bagażnika na kamerkę która dostałem za darmo wraz z monitorem ale chce kupić taką która jest showana z tylu w klamkę bo tu wisiała by kostka 1.5cm x1

5cm


Ogólnie wszystko działa GPS filmy kamera tył się załącza po zmianie na wsteczny ale brak obrazu gdyż nie podłączona kamera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.