Skocz do zawartości

Lampy tył e 81


MAFIDO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Kolegów

Panowie ostatnio sprowadziłem piękne E 81 M-pakiet i zauważałem, że nie działają tylne światła postojowe/pozycyjne po włączeniu świateł drogowych. Proszę o podpowiedz co może być przyczyną wadliwego działania lamp tył w E 81 Lci Xenon skrętny tył wersja bez led. Problem polega na tym, że lampy działają prawidłowo tylko w przypadku jazdy na światłach dziennych, wówczas zapalają się tylko ringi z przodu, a tył jest zgaszony działa stop i kierunki. Problem pojawia się z chwilą włączenia świateł drogowych, zapalają się Xenony z przodu, a tył lampy pozycyjne nadal zgodzone. Pozostałe światła działają ok brak błędu w komputerze. Żarówki sprawdzone bezpieczniki także. Sterownik świateł przekodowany pustym manem i nadal beż poprawy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN rozkodowałem, auto seryjnie wyposażone w Xenony. Jedynie co to zmieniałem lewą przednią lampę, ponieważ była uszkodzona po kolizji, ale to raczej nie powinno być problemem . Sprawdzałem miernikiem napięcie na kostce tylnej lampy i napięcie po włączeniu świateł postojowych jest jedynie na żółto-czarnym przewodzie obok masy. Na . pojawia się napięcie po włączeniu wstecznego lub migaczy. Auto sprowadzone z Belgii może poprzedni właściciel coś przekodował z tego co zauważyłem to brak sygnalizacji zapięcia pasów ale to nie problem. Proszę o podpowiedz, które wpisy w pliki kodowania odpowiedzialne są za sterowanie tylnymi lampami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.