Skocz do zawartości

520d Zamiana snap-in na USB


cefek

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,


Sprawdzam różne miejsca i wynika na to, że zamiast zajmującego masę miejsca snap-inu, który jest bez znaczenia dla mnie (bo mam wersję business), mogę mieć kolejne gniazdko USB: snap-in jest podłączony trzema kablami, jeden z nich to 4-zylowy USB.


Mam kilka pytań do kogoś kto może już to przeprowadzał:


O ile nie mam problemu ze znalezieniem informacji jak wyciągnąć tego snap-ina, to nie wiem, gdzie znajdują się kable do których on jest podłączony: czy przy tylnym nawiewie, czy gdzies pośrodku tunelu środkowego. Jeśli byłyby przy nawiewie, to czy można je relatywnie prosto podciągnąć w stronę przodu samochodu, żeby wpiąć w nie oryginalne gniazdko USB takie jak w podłokietniku? Bo jeśli się nie da, to musiałbym wpiąć to gniazdko tam gdzie te kable dochodzą i użyć przedłużacza usb by sobie sam kabel wypuścić w schowku.


Moje kolejne pytanie, czy istnieje może kabel który mi przedłuży ten 4-żyłowy kabel którym idzie USB od CIC? To jest chyba wtyczka FAKRA, ale w Google znajduje mi tylko antenowe wtyczki FAKRA, więc nie mogę znaleźć.


No i ostatnie pytanie, bo wydaje mi się, że to USB którym jest podpięty Snap-in może być okrojone (nie mam w specyfikacji żadnego "podłączenie do smartfona" czyli niczego co się zaczyna od 6N..), czy bez tych opcji to USB które sobie w ten sposób wytworzę, będzie równorzędne z tym USB które już w schowku mam? W tym które już mam jak podepnę iPhone to mi pięknie się dogaduje z CIC. Ale nie mam wtedy wolnego portu na pendrive z muzyką. A tak to bym sobie starego iPhone podłączył na stałe do nowego portu USB. Innymi słowy, czy jakiś moduł może mi funkcjonalność tego trzeciego, dodatkowego USB które chcę uzyskać ograniczać, bo ma np. poziom inny niż ekstra-płatny HIGH?


No i ostatnie, ktoś już to robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiem bo zamysl byl poprawny, ale do mojego snap-in'a mam doprowadzony tylko kabel antenowy i zasilajacy. Brakuje drugiego USB, tak wiec nic z tego. Przy okazji rozwalilem sobie kratki nawiewu z tylu. Tak to jest jak sie czlowiek spieszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.