Skocz do zawartości

ConnectedDrive z kanady do PL


roootz

Rekomendowane odpowiedzi

Bez problemu, tylko najpierw załóż konto na bmw usa, a potem próbuj przez aplikacje. Jesi kod nie przychodzi to nie masz może połączenia z internetem, wtedy trzeba pisać do usa i wysłać im dwa dokumenty potwierdzające własność pojazdu zeby uaktywnili karte sim w pojezdzie

Konto założyłem na apce usa bo na zwykłej nie przyjmowało vinu.

kod nie przychodzi tak jakby własnie nie było połączenia.

Napisałem do bmw usa ale narazie cisza, może masz inny adres niż customercare@bmwassist.com?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Email ten sam mam. Zrób inaczej zaloguj się na stronie przez przeglądarkę internetową na bmwusa, nie przez aplikacje. Jak masz już konto to tylko zaloguj się, i tam była opcja o aktywacji ConnectedDrive chyba jak pamiętam

Cześć,

jestem jeden krok dalej :)

Odpisali i założyli mi "ESA" po wysłaniu 2 dokumentów, dzieki linkowi który mi wysłali dodalem auto do myBMW ale... dalej w aucie nie mam jakby sieci a w apce prosi mnie o wykupienie abonamentu i teraz zastanawiam się czy:


1) wykupienie abonamentu aktywuje jakby karte sim i będe mieć sieć i wszystko będzie cacy.

2) jest dalej jakiś problem i auto jak już napisałeś powinno mieć aktywną kartę a nie ma i wykupienie abonamentu nic nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

za aktywowanie neta ktoś wziąl od Ciebie 1000zł gratuluję frajerstwa - to jedna linijka kodowania w esysie do zmiany :)


Widzę że nikt tu nie ma pojęcia o czym mowa więc ja się wypowiem bo się znam :)


Auta z tzw BMW Live Cockpit mają ATM umożliwiającym działanie usług zdalnych internetu po sprowadzeniu do polski. Typowa konwersja jaką robią janusze kodowania uwala to działanie (przed konwersją wszystko działa - oczywiscie o ile abonament aktywny na te usługi jak nie trzeba dokupić). także po typowej konwersji na eu trzeba zmienić w esysie pewne linie kodowania i wszystkie usługi wrócą :)


Różnica jest taka ze trzeba sobie założyć konto w amerykanskim APP store i pobrać aplikację mybmw amerykańską - ta w polskim appstore nie pozwoli dodać auta z usa kanady


także w moim x3 m40i z usa 2021 działa mi wszystko, w tym lokalizacja, zdalny podgląd z kamer 360 itd, działa oczywiscie RTTI itd


w starszych autach typu F30 na NBT, czy X1 F48 na Entrynav2 czy G30 na NBTEVO moduł ATM nie zadziała w roamingu :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może pomożesz mi ?


Mam F30 z 2017 bez live cockpit ( w ogole w Fkach byl live cockpit? ) BMW USA dodalo mi auto do amerykanskiej appki

powiedzieli że powinienem mieć zasieg w Polsce po roamingu no ale jakby nie mam.

Konwersje robilem sobie sam ( w zasadzie wylaczylem obrysówki, włączyłem przeciwmgłowe i zmieniłem ustawienia radia to chyba wszystko )

jeśli to jedna linijka to powiedz jaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.