Skocz do zawartości

Pytanie i prośba o pomoc WBAVU1000KC14542


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przymierzam się do zakupu kolejnego BMW. Na pewno E91 ponieważ potrzebuję trochę więcej przestrzeni bagażowej niż w sedanie. Silnik 2.5 benzyna lub 3.0 diesel, napęd na tylne koła (jakoś xdrive mnie nie przekonuje), z wyposażenia nawigacja i mile widziana skóra. Dobrze by było żeby fotele były z grzaniem i panorama. Nawi tylko profesional. Co do roku to najchętniej bym widział polift czyli 2008. Fundusze na to wszystko ok 30 tys.

Przy okazji może ktoś z grupy jest z pomorskiego i może mi obejrzeć ten samochód. Ogłoszenie jest z miejscowości Kartuzy. Jestem już po rozmowach ze sprzedającym ale mam do niego ok 400 km i byłbym, wdzięczny żeby ktoś rzucił na niego okiem.


https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-3-0-d-2008r-navi-prof-bi-xenon-skory-bezwyp-full-opcja-stan-perfekt-ID6zGf09.html


VIN sprzedawca mi obiecał dziś podać więc czekam na info od niego.

Edytowane przez marcinmil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co ci powiedzial sprzedajacy przez tel??za ile jest w stanie oddac auto?

Nie rozmawiałem z nim jeszcze o cenie. Na obecną chwilę chcę sprawdzić auto przed dalszymi rozmowami. Szkoda że nie jest opłacony. Akcyza za niego to prawie 6 tysięcy a to już dużo wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ten temat i egzemplarz jest dowodem na to, że u handlarza prędzej czy później każde auto znajdzie nowego właściciela, wystarczy cierpliwie czekać, powachlować ceną, pozamieniać się miejscami ekspozycji z kolegami handlarzami itp. .. :D nawet najgorszy ulep i złom




@marcinmil http://www.bimmer-check.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.