Skocz do zawartości

BMW E91 WBAVU71000KC14542 Korekta


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba to ta: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-3-0-d-2008r-navi-prof-bi-xenon-skory-bezwyp-full-opcja-stan-perfekt-ID6zGf09.html


VIN: WBAVU71000KC14542

Wpisz kod: VU71

Model: 325D UL (EUR)

Seria EFR: E91

Seria: 3

Wpisz: TOUR

Sterowanie: LL

Drzwi: 5

Silnik: M57 / T2

Pojemność: 3,00

Moc: 145 (197 KM)

Napęd: HECK

Transmisja: MECH

Kod farby: 475 - BLACK SAPPHIRE METALLI

Kod do tapicerki: LCB4 - LEATHER DAKOTA / BEI

Prod.date: 2007-11-14

S1CA WYBÓR COP ODPOWIEDNIE POJAZDY

S1CB Zakres ACEA / CO2

S1CD Regeneracja energii hamowania

S2CZ Koła ze stopu lekkiego BMW, pająk mówił 159

S4AD Paski wykończenia wnętrza, szczotkowane aluminium

S4AE Podłokietnik z przodu, wysuwany

S4UA Częściowo elektryczna regulacja siedzenia

S6AA BMW TeleServices

S6AB Kontrola, Teleservices

P7R7 Pakiet innowacji

S7SP Navi Professional / m.-ph.prep. Bluetooth

S8SC Wniosek o dostęp do telematyki, specyfikacja kraju.

S8SP Jednostka sterująca COP

S249 Wielofunkcyjne koło kierownicy

S255 Sportowa skórzana kierownica

S313 Składane lusterko zewnętrzne

S320 Usunięto, wzór czcionki

S321 Zewnętrzne części w kolorze pojazdu

S322 Dostęp komfortowy

S386 Relingi na dachu

S402 Szklany dach panoramiczny

S423 Dywaniki, welury

S428 Trójkąt ostrzegawczy i zestaw pierwszej pomocy

S470 System Isofix

S481 Fotel sportowy

S493 Pakiet schowków

S494 Ogrzewanie fotela kierowcy / pasażera

S502 System czyszczenia reflektorów

S508 Kontrola odległości w parku (PDC)

S520 Światła przeciwmgielne

S521 Czujnik deszczu

S522 Światło ksenonowe

S524 Adaptacyjne reflektory

S534 Automatyczna klimatyzacja

S548 Speedo speedo

S563 Lekki pakiet

S609 System nawigacji, Professional

S612 BMW Assist

S616 BMW Online

S620 Kontrola głosu

S633 Przygotowanie, telefon komórkowy, biznes

S704 M Sportowe zawieszenie

S775 Podsufitka antracytowa

L801 WERSJA NARODOWA NIEMCY

S851 Wersja językowa niemiecka

S863 Lista dystrybutorów w Europie

S879 Instrukcja obsługi niemiecki

S934 OPONY ZIMOWE NA KOŁACH LT / ALY

S936 BMW mobile b. Ausliefer. prośba

S964 Navi DVD należy zamówić w momencie wysyłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na ładną, ale lakier i lampy na pewno po korekcie :) Wystawiona za ok 30k, dodaj opłaty ok 5k, chyba że inaczej je załatwisz, zapewne koła na lato jeszcze... i to co wyjdzie od strony mechanicznej. Dość drogo wyjdzie jak za 325d w beżu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na ładną, ale lakier i lampy na pewno po korekcie :) Wystawiona za ok 30k, dodaj opłaty ok 5k, chyba że inaczej je załatwisz, zapewne koła na lato jeszcze... i to co wyjdzie od strony mechanicznej. Dość drogo wyjdzie jak za 325d w beżu.

Po czym wnioskujesz że lampy i lakier po korekcie? Chciałbym się dowiedzieć co wy w niej widzicie czego ja nie dostrzegam a nie mam zbyt dużego doświadczenia w porównaniu BMW oraz w wersjach przed i po liftowych. Ja tu widzę tylko auto przyszykowane przez handlarza na sprzedaż. Nie wiem w jakim stanie jest ale jeśli ktoś z was ma jakiekolwiek informacje byłbym wdzięczny za udzielenie ich. Zapraszam także do mojego tematu ponieważ na chwilę obecną dowiedziałem się że zainteresowałem się ulepem który krąży między rękami znajomych handlarzy którzy manipulują ceną ale nikt nie potrafi przekazać mi konkretnych informacji typu "to nie samochód dla ciebie bo był bity z każdej strony a silnik to padaka". Może ktoś pomóc i powiedzieć skąd jeśli nie od handlarzy kupować samochód lub dlaczego nie ten? Raport z historii serwisowej już zamówiłem. Czekam aż może ktoś wyciągnie pomocną rękę i powie "w sumie mam niedaleko tam żeby podjechać. Mogę Ci to obejrzeć jutro żebyś nie wpadł na minę." No ale z tego co widzę to ten dział na razie służy do informowania krótko i bezpośrednio iż samochód to padaka bez podawania konkretnych informacji i pomocy wśród forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie twierdzi, że jest to ulep. Trzeba patrzyć racjonalnie - wysoki przebieg, latane z dużą prędkością po autostradach w niemczech więc przednie poszycie i lampy będą strzaskane od kamieni, piasku itd. Nie jest to dramat, a po prostu naturalne zużycie każdego samochodu. Tu przód wygląda jak "nowy" więc albo po prostu ktoś o niego zadbał, czyli zrobił korektę (sam u siebie zrobiłem korektę lamp bo były tak właśnie strzaskane), albo co innego (na zdjęciu nr 5 przód trochę "ucieka" w lewo a zapewne z fabryki tak nie wyszedł). Pół roku siedziałem dzień w dzień śledząc oferty więc jakieś rozeznanie w cenach mam i dlatego twierdzę, że te 325d wyjdzie drogo. Kilka sporo lepszych ofert się pojawiało w lepszych cenach. Inną sprawą jest to że jak sam nie pojedziesz i nie oglądniesz dokładnie to nie będziesz wiedział - moją kupiłem mimo negatywnych opinii tu z forum nawet od osoby oglądającej moje auto wcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz

nikt nie potrafi przekazać mi konkretnych informacji typu "to nie samochód dla ciebie

A kto jest w stanie ocenić co dla Ciebie jest dobre ? Może Ty sam jeszcze nie wiesz.Jak to powiadają : trzeba wybierać mniejsze zło.

Wybrać samochód to ciężki kawałek chleba. Jak masz sprecyzowane kryteria to tu znajdziesz takich co odpłatnie Ci pomogą.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Raczej nikt normalny nie cofa o 20k km przebieg, byleby była 2 z przodu :? Dzwonił ktoś do sprzedawcy i pytał jaki dokładnie jest przebieg na zegarach?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.