Skocz do zawartości

AUX navi 16:9 e46


Panorama11

Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie za wiele na ten temat nie wiem, ale bardziej musiał byś chyba kombinować w tunerze radiowym kiedyś widziałem w ogłoszeniach dotyczących naprawy tunera BM54 (do dużej navi), że oferują dorobienie AUX za ok 50zł.

Tutaj znajdziesz wskazówki gdzie jest zlokalizowany https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=92&t=149785

 

Kiedyś też się zastanawiałem nad tym tematem bo widziałem na allegro, że można kupić gotowy kabel tylko pytanie czy wpina się go bezpośrednio w tuner radiowy czy trzeba wyjąć ekran i wpiąć się z tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
2005 więc jest 3 pinowa wtyczka na monitorem, w starszych jej nie ma.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tego co się dowiedziałem, to można mieć albo ten czytnik SD co widoczny jest na zdjęciu po prawej stronie, albo właśnie aux.


Do tego czytnika dochodzą 2 wtyczki. Jedna z nich jest na pewno 3 pinowa, z tego co wiem, aux też ma 3 piny, wiec jest możliwość, żeby wtyczka która siedzi teraz w tym czytniku pasowała też do auxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cześć, podepnę się do tematu. Mam tak jak kolega dużą navi, wyprowadziłem sobie kabelek, wszystko elegancko działa, ale AUX aktywuje mi się wyłącznie wtedy, kiedy mam podłączony jack do telefonu. Jak temu zaradzić? Chcę podpiąć adapter BT pod AUX ale niestety pod nim się nie aktywuje. Przy podpiętym tel działa bez zarzutów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.