Skocz do zawartości

F30 Route - padło przy aktualizacji


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebna pomoc. Pacjent to F31 z 2014.

Przy update map z Road Map EUROPE Route 2014-1 na 2018-1 progres doszedł do 100%, nawigacja się zresetowała i pojawił się napis na wyświetlaczu:

"Nawigacja nie dostępna. Podłącz ponownie USB z danymi nawigacji i kontynuuj aktualizacje"

Niestety jak wsadzę pendrive w USB to nic się nie zmienia. Ktoś ma jakiś pomysł?

Gdzie na Śląsku lub Małopolsce można podjechać żeby ktoś to przywrócił do życia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Właśnie siedzę w Aso, podnieśli oprogramowanie wszystkich sterowników i tym samym wykasowali program z silnika.

Qwa co mnie podkusiło żeby ruszać tą nawigacje.

*********************

Edytowane przez temsky740
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na multifunkcji z prawej strony tylko limiter. Zmieniłem kierownice z mpakiet która miała z lewej strony multifunkcji tempomat.

Wystarczy to zakodować i wszystko działa.

 

udało się ogarnąć temat z nawigacja ?

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na multifunkcji z prawej strony tylko limiter. Zmieniłem kierownice z mpakiet która miała z lewej strony multifunkcji tempomat.

Wystarczy to zakodować i wszystko działa.

 

udało się ogarnąć temat z nawigacja ?

 

Na tyle że mam to co miałem czyli 2014-1.

Za te pieniądze które straciłem miałbym ze 4 aktualizacje w ASO.

Porażka po całości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziasiaj zassałem nawigację z connectdrive, zainstalowało się bez problemu. Cena coś koło 430zł brutto z fakturą. Jeśli ma się firmę to taka aktualizacja do 2020 wychodzi w okolicach 260zł.

Nie wiem czemu tego nie sprawdziłem wcześniej. Całkowicie bezsensowna ta zabawa w aktualizacje nie wiadomego źródła.

Niestety wyszła tu stara zasada "co tanio to drogo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym to na dwoje babka wróżyła :) W mojej F25 wykupiłem aktualizację w ASO razem wgraniem na miejscu i co? Kicha, aktualizacja stanęła i koniec, wg.ASO uszkodziła się pamięć i jedyne co mogli zaproponować to kupno nowej jednostki i zakodowanie jej u nich.Koszt przewyższał wymianę nawigacji na CIC, więc poza ASO wymieniłem całość. Kosztowało mnie to 3000zł ale przynajmniej mam duży ekran.

Nawet w ASO jak wystąpi problem poza gwarancją to twój problem.

Po tym kupiłem sobie kod lifetime i sam aktualizuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
miałem na multifunkcji z prawej strony tylko limiter. Zmieniłem kierownice z mpakiet która miała z lewej strony multifunkcji tempomat.

Wystarczy to zakodować i wszystko działa.

 


Ja w ostatnich dniach zmieniłem przyciski w kierownicy na te z tempomatem. Na szybko nie mogłem znaleźć kogoś, kto by to zakodował, więc sam ruszyłem do roboty.

Udało się to ogarnąć bez problemu. Przy okazji zakodowałem RDC_SAFETY (temperatura opon) oraz BC_DIGITAL_V (cyfrowy prędkościomierz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na multifunkcji z prawej strony tylko limiter. Zmieniłem kierownice z mpakiet która miała z lewej strony multifunkcji tempomat.

Wystarczy to zakodować i wszystko działa.

 


Ja w ostatnich dniach zmieniłem przyciski w kierownicy na te z tempomatem. Na szybko nie mogłem znaleźć kogoś, kto by to zakodował, więc sam ruszyłem do roboty.

Udało się to ogarnąć bez problemu. Przy okazji zakodowałem RDC_SAFETY (temperatura opon) oraz BC_DIGITAL_V (cyfrowy prędkościomierz).

 

nic tak nie cieszy jak samemu się coś uda ogarnąć :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.