Skocz do zawartości

Cwierkotanie silnika dmuchawy


dermi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zaraz mnie szlag jasny trafi.

Swierkota, cwierkota, hałasuje dmuchawa.

Dzwiek wydobywa sie z deski pod szyba, nie moge zlokalizowac gdzie.

Gdy skrecam samochodem w lewo dzwiek sie nasila, gdy w prawo prawie cichnie.

Prawdopodonie padaja lozyska dmuchawy jak w e60, ale w e60 jak mialem to silnik dmuchawy znajdowal sie za ozdobna listwa i tunelami od nawiewow, a w tej e63 dzwiek dochodzi gleboko z deski az pod szyba. Ktos wie jak wydobyc ten silnik, gdzie on sie znajduje? Tak sie nie da jezdzic, nawet logic 7 nie pomaga :lol:

Moze to cos innego niz silnik? Jakies sugestie, pomoc?

Pozdrawiam

 

ps. przeszukałem neta i oczywiscie o e63 zadnych informacji, przeszukalem tez fora angielskie i niemieckie :P

 

@edit

udało mi sie ustalic, ze cały zespól automatycznej klimatyzacji jes taki sam jak e60 (zreszta e63 to 5tka w coupe, wiec wiele jest blizniaczych czesci)

Pytanie brzmi, czy w ten sam sposob da sie dobrac do silnika dmuchawy, bo e60 to byl zabieg na popoludnie, a w tej to nie wiem.

Wydaje mi sie ze bedzie gorzej, bo dzwiek dochodzi ze znacznie glebszych odchłani deski niz w e60, albo tak mi sie tylko wydaje (deska w e63 jest bardzo duza i dluga, w e60 bylo jej o wiele mniej, takze i sam zespul dmuchawy musi siedziec glebiej).

Mam wciaz nadzieje, ze ktos z was mial z tym do czynienia i cos podpowie

 

@edit 2

dobra, mozecie mi wierzyc albo nie, ale pomogl mi gosc z Brazylii/Wenezueli/Hiszpanii (na oko po jezyku). Przeszukałem cały internet i znalazlem jeden jedyny filmik z kawałkiem silnika dmuchawy i gosc wytlumaczyl mi, ze podobnie jak w e60 wystarczy rozebrac srodkowa czesc deski zeby sie dobrac do silnika. super wiadomosc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.