Skocz do zawartości

[F31] Żarnik xenonowy


wwrobel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Musiałem oddać autko do serwisu i wymienili mi jeden żarnik na nowy. Nietety po wymianie tylko jednego żarnika różnica w świeceniu reflektorów jest tak duża, że ten drugi chcę wymienić na własną rękę. Czy wiece może jakie żarniki montuje BMW? Chodzi mi o firmę, która podwykonuje (Philips lub Osram) oraz o typ (np. Vision, WhiteVision, X-tremeVision, itp)? Każda pomoc będzie na wagę złota. Nie chce bowiem kupic nowego za mocnego lub za słabego...poszukuje idealnie takiego samego. Ten oryginalny ma jedynie napis BMW i w żaden sposób nie zdradza, kto podwykonuje żarniki dla BMW.

 

Samochód to BMW 3 320D, F31, 2013 rok produkcji. Salon / warsztat BMW, Warszawa Inchcape, Prymasa Tysiąclecia.

 

Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedź.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow niezla prowizje ma ASO na tych zarnikach. Jezeli wymieniales w Inchcape to wydaje mi sie ze powinni normalnie powiedziec jaki model zamontowali. Rok temu wymienialem zarniki w Lagunie 3 i kupilem je tuz obok Inchcape, w hurtowni KTD i za oryginalne Philips WhiteVision zaplacilem jak dobrze pamietam 299zl/szt.

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki boohmacher, ale niestety zaprzyjaźniony pracownik sam mi powiedział, że teraz jest tylko powiedziane, że to BMW i oni nawet sami nie wiedzą kto podwykonuje produkt i jaki to model. Pomyślałem, że może na forum ktoś będzie wiedział (bez względu w jaki sposób).

 

No nic, chyba skończy sie wymiana obydwu na nowe Philipsa...

 

Jakby ktoś jeszcze coś wiedział, albo u siebie porównywał to proszę o info.

 

Z góry dziękuję bardzo.

 

Pozdrawiam,

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najprawdopodobniej będzie to żarnik Philips seryjnie w barwie 4850K 015544 9285148294 D1S 35W. Nie sadze ze kładą inne barwy. Kiedyś OEM było k4300 teraz jest K4850.

Wiadomo ze BMW nie robi żarników. Najczęściej właśnie jest to Philips. Liczą sobie więcej za 1 szt. niż za cały oryginalny komplet. Pamiętaj aby kupować u dobrych sprzedawców tylko ORYGINAŁY. masa jest podróbek na Allegro które mogą(ale nie muszą) uszkodzić przetwornicę. Wymień jak najszybciej aby uniknąć różnicy w barwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.