Skocz do zawartości

[E46 320Ci]Okna się otwierają przy zamkniętym.


XM195

Rekomendowane odpowiedzi

Natknąłem się na dziwny problem. Zamykam auto i po pewnym czasie okna są otwarte. Jest to mega dziwne gdyż nie dotykam pilota. Co gorsza jak wsiadłem i chciałem je zamknąć to zaczęły się opuszczać same stopniowo. Aha tylne też się otwierają. Co to może być? Jak ewentualnie wyłączyć okna?

Dziwne bo siedząc w zgaszonym aucie jak się szyba sama otworzyła to słychać było stuk z drzwi jakby mechanizm był dalej pobudzany. Muszę coś z tym zrobić nie mogę tak zostawić na noc

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez XM195
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dopisz model do tytułu. Doraźnie możesz wyjąć bezpieczniki 48,49,71 a przyczyny szukałbym w module komfortu.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 1,5 roku użytkowania swojej E46 coupe miałem taką sytuację dwukrotnie. Od razu po zamknięciu (z kluczyka) otwierała się szyba pasażera. Ostatni raz parę miesięcy temu ale i tak do dziś mam nawyk, że jak zamknę furę to poczekam te 20s przy aucie i dopiero spokojnie odchodzę :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że odczepiła się listewka na błotniku prawym z przodu zostawiając niezakryte dziurki mocowań. Może tamtędy dostała się jakaś woda? Domknąłem ją, założyłem bezpiecznik i zamknąłem auto. Już 30minut stoi bez problemu więc chyba jest ok. Co sądzicie? Za kilka dni i tak idzie do robienia wahacz i geo więc powiem facetom żeby to sprawdzili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.