Skocz do zawartości

bmw e30 vin WBAAD310001430594


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć bardzo proszę was o opinie na temat tego bmw e30 vin WBAAD310001430594 i jak ktoś może to rozkoduje numer vin bo chce sprawdzić czy wszystko się zgadza. Chodzi mi o kolor czy to jest royalblau-metallic, el.szyby itp. I mam jeszcze pytanie tam na jednym zdjęciu widać taki wyłącznik powyżej przełącznika elektrycznych szyb od strony pasażera, że to podobno jest zabezpieczenie szyb czy były takie montowane w e30 bo pierwszy raz spotkałem takie coś czy to jest dorabiane. I wam jak się wydaje po zdjęciach czy wszystko jest oryginalne. Prosze o opinie.

https://www.facebook.com/groups/518282571678873/permalink/751961761644285/?sale_post_id=751961761644285&rt=11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Vehicle Identification Number WBAAD310001430594

Type AD31

Model 320i - EUR

Development Code E30

Chassis LIM

Steering LL

Doors 4

Engine M20

Displacement 2.00

Power 0

Drivetrain HECK

Transmission MECH

Color Royalblau Metallic - 198

Upholstery Indigo Stoff - 0271

Production Plant

Production Date 1988-05-18

Options

210 Anti-blockier-system ( Abs ) Anti-blockier-system ( Abs )

215 Power Steering,depending On Engine Speed Servolenkung, Drehzahlabhaengig

300 Zentralverriegelung Elektrisch Zentralverriegelung Elektrisch

311 Elektrischer Beifahrerspiegel Elektrischer Beifahrerspiegel

350 Waermeschutzglas Gruen, Rundum Waermeschutzglas Gruen, Rundum

410 Window Lifts, Electric At Front Fensterheber, Elektrisch Vorn

813 France Version Frankreich-ausfuehrung

854 Language Version French Sprachversion Franzoesisch

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeżeli chodzi o e30 to odpowiedzi na takie pytania można uzyskać dopiero po obejrzeniu na żywo niestety. Nie podejmuję się oceny na podstawie zdjęć w tym przypadku.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem oglądałem i wszystko moim zdaniem ok malowana była maska dach i bagażnik widziałem zdjęcia bylo to spłowiałe od słońca i miało takie białe plamy. Bagażnik kielich wszystko zdrowe progi drzwi itp właściciel zapewnia że od spodu nie ma nic rdzy. Środek czysty zadbany nie ma radia. Tylko jeszcze sie zastanawiam czy zderzaki nie powinny być w chromie skoro szyb są czy to nie ma reguły.I jeszcze jedno trzeba by było pomalować maske albo ścieniować boki bo widać troszke ale to zależy pod jaki kątem sie patrzy. A jak myślisz watra tych pieniędzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wyłącznik el.szyb jest oryginałem przy wersjach francuskich i włoskich, tak samo jak kierunki w przednich błotnikach już we wczesnym lifcie. Zderzaki są ok, chrom na zderzakach był tylko w wąskiej lampie, tu zderzaki są bez lakieru i prawidłowo bo lusterka też są bez lakieru, za to tylny wydech to porażka, 320i tak samo jak 325i miały dwie pyty, 325i miało większą średnicę a tu jest założony jakiś wypierdek z jedną rurką. Rdzę sprawdź w tylnym prawym nadkolu ale od wewnątrz, zdejmij tapicerkę bagażnika tam gdzie jest wlew paliwa, jeśli tam nie ma rdzy to już nigdzie jej nie będzie :mrgreen: Są też małe braki w plastikach pod maską, nieoryginalnie poprowadzone parę przewodów i brak osłon fajek świec od kolektora wydechowego bo zwyczajnie sie wypaliły i odpadły. Zdjęcia dramat ale i tak sporo widać :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.