Skocz do zawartości

F25 3.0d 2011 - wyposażenie bagażnika, schowki


dedeks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od niedawna posiadam BMW F25 3.0d (wcześniej miałem E83) i bardzo zdziwiłem się wykończeniem bagażnika. Uważam iż w odróżnieniu do poprzedniego modelu w kwestii wykończenia bagażnika cofnięto się o jeden krok w tył. Brakuje mi użytecznych przegródek m. in. na narzędzia, uchwytu na lewarek, trójkąt ostrzegawczy itp awaryjne wyposażenie, nie wspominając już o braku koła zapasowego.

Mam prośbę do użytkowników w/w modelu o zamieszczenie zdjęć jak u Was wygląda wyposażenie awaryjne oraz zagospodarowanie przestrzeni schowków w bagażniku. Być może poprzedni właściciel pogubił różne akcesoria z bagażnika.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Szymek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dokupić rózne pudełeczka,przegródki,akcesoria itp. Ja dostałem sporo tego przy zakupie i do dziś nie rozpakowałem z folii. W domyśle, użyteczność tych ,,systemów' jak to szumnie nazywa nasz kochany producent jest zerowa. Sprawdz na stronie z akcesoriami i oceń sam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dokupić rózne pudełeczka,przegródki,akcesoria itp. Ja dostałem sporo tego przy zakupie i do dziś nie rozpakowałem z folii. W domyśle, użyteczność tych ,,systemów' jak to szumnie nazywa nasz kochany producent jest zerowa. Sprawdz na stronie z akcesoriami i oceń sam :wink:

@rafusa a mógłbyś zrobić zdjęcie jak to u Ciebie wygląda?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod spodem zwykle plastikowe przegródki, po bokach na szynach uchwyty + dwie siatki (jedna na podłodze, druga mam na tyłach oparć).Na drobiazgi mam nieduża torbę montowana w dowolne miejsce na rzepy z Audi. Pudełek z BMW (sławne systemy ;-) nie użyłem nigdy. Generalnie rzeczywiście rewelacji nie ma, choć mówiąc szczerze ja raczej wożę tam powietrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.