Skocz do zawartości

Problem z ksenonami


wlodek1980

Rekomendowane odpowiedzi

witam pare dni temu przestal mi swiecic lewy ksenon kupilem dwie orginalne zarowki osram wymienilem obie i co ,ta co byla spalona nadal nie swieci po ok godzinie zaczela swiecic wieczorem natomiast przestal swiecic prawy ksenon i nie swieci do dzis czy ktos ma pomysl o co chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie pozostaje Ci nic innego jak przekładać nie działającą żarówkę do działającej lampy, jeśli świeci to przekładasz przetwornice. Jeśli dalej działa to trzeba miernik lub próbówkę i sprawdzić czy jest prąd na wtyczce do przetwornicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, sory za odkop ale nie chciałem zakładać kolejnego tematu w tej samej sprawie.

U mnie również nie świeci xenon w lewej lampie, przełożylem żarniki ale nic się nie zmieniło. Muszę wyjąć przetwornice, która jest pod lampa i tu moje pytanie czy da się wyjąć lampę bez demontażu zderzaka?

Ktoś, kto ma to już za sobą taką wymianę niech się podzieli doświadczeniami w demontażu przetwornicy.

Posiadam e70 pre lci, xenon nie skrętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się zdejmujesz nadkole i do wszystkich śrub jest dojście od środka pod nadkolem lampę wyciąga się do środka przez wnękę koła jeśli to strona lewa kierowcy wyjdzie bez kłopotu natomiast prawa strona pasażera wymaga wyjęcia zbiorniczka spryskiwacza inaczej nie wyjdzie wiem bo demontowałem obie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się zdejmujesz nadkole i do wszystkich śrub jest dojście od środka pod nadkolem lampę wyciąga się do środka przez wnękę koła jeśli to strona lewa kierowcy wyjdzie bez kłopotu natomiast prawa strona pasażera wymaga wyjęcia zbiorniczka spryskiwacza inaczej nie wyjdzie wiem bo demontowałem obie b by:D

 

Widzę że masz taki sam model.

Masz może zapisane numery bądź foto tej przetwornicy, bo chce ją zamówić zanim rozbiorę auto.

Znalazłem taki nr części 63 11 7 182 520 na bmw Store i chciałem się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.