Skocz do zawartości

[E91] Paulita


Paulita

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Super. Dzięki.

 

Kolejne pytanie o felgi stalowe. Obecnie mam 17 całoroczne michellin. Niestety średnio się na nich jeździ.

Chce kupić stalówki a na lato opony letnie.

 

Czy 15" wejdą do E91? W E87 miałam właśnie 15 i było idealnie.

15x6,5et42? Na wielu aukcjach napisane jest że do E90 pasują felgi z e46

( . )( . )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Średnica felgi 15/16 nie ma aż tak dużego znaczenia.

Ja na zimę mam 205/55/16 NOKIAN WRD3, na których jest wyczuwalnie bardziej twardo niż latem na 225/45/17 DUNLOP SPORT MAXX RT2. Pewnie całoroczne mają ogólnie twardszą mieszankę i dlatego jest twardo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chodzi o to że twardo. Opony z 2016 roku a problem z ruszeniem i hamowaniem. Nawet na świeżym snigu. Wsiadam w drugie auto (co prawda napęd przód) również kombi z goodywar ultragrip 9 195/65r15 i jedzie aż milo. A tu walczę jak na starych zjechanych zimowych.

Czytałam opinie że te Michelin są świetne w zimę jak są nowe Ale po jednym sezonie letnim ich przyczepność sporo spada

( . )( . )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne fajne auto na forum ,jeżeli chodzi o koła to zostań przy 17 tylko zmień opony

 

Też tak sądzę, 17" do tego bmw jest idealne, mam na zimę 17" + michelin alpine 4 i jest ok, a wcześniej miałem dębcie frigo 2, i tak samo nie było problemów z nimi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Póki co bezawaryjnie śmigam kolejne km. 200kkm przekroczone. Niestety wpadła mi moneta w zapalniczkę i zrobiła zwarcie. Nie mam prądu w żadnej z zapalniczek.


Otworzyłam rozpiskę bezpiecznikow za schowkiem Ale żaden nie przypomina zapalniczki. Jest jeden na wszystkie? Który?

( . )( . )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam wrzucił co najmniej 18 cali..... :wink:

 

Ja myślę podobnie :cool2:

---------------------------------Moja galeria------------------------------------


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339720&p=2477504#p2477504 jest


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=306494 [*] była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.