Skocz do zawartości

BMW F11 530dA Msportpaket zakup i obawy ...


maciekx87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

na forum juz jestem od dluzszego czasu. Byłem do tej pory posiadaczem BMW e61 530dA z 2006roku z przebiegiem 320 000km. Sprzedałem to auto, miałem przez dwa lata Chryslera Pacifice a teraz zachiało mi się znowu BMW. I znowu wybór padł na serie 5 Touring tyle ze 3.0d 258km. Auto będzie na 100% kupione w Niemczech od dilera BMW, nie na tureckim placyku. Chce kupic auto nie starsze niż 2014rok i tak jak napisalem koniecznie w Mpakiecie. Rozbieżnosci cenowe są duże tzn auto z przebiegiem np 150 000km mozna kupic za 26000euro a auto z przebiegiem ok 50-70 000km za 32-35000euro i taki wlasnie jest mój maksymalny budzet tzn 35000euro. Mam pewne obawy poniewaz troche sie sparzylem na e61- auto bylo z duzym przebiegiem i troche w nie inwestowalem. Teraz chcialbym wydac sporo kasy (jak dla mnie jest to duzo) i chcialbym mieć nadzieje ze bede bezawaryjnie jezdził. Czy ktos może sie podzielic spostrzezeniami na temat wyzej wymienionego auta i jego eksploatacji ? Tak jak wspomniałem celuje w auto nie starsze niz 2014, kupione od dilera w Niemczech (mam czas na szukanie bo tu mieszkam na codzien) i przebieg max 80 000km. Autem bedzie jezdzila w wiekszosci moja Żona, przebiegi roczne max 20 000km. A auto będzie u mnie 4 lata i pozniej znowu coś świeżego. Czy uważacie że takie auto mi posluzy ? czy przebiegi ok 100 000km na F10/11 530d to już powód do obaw związanych z naprawami ? Czy lepiej zwiększyć budzet i kupić coś z przebiegiem ok 30 000km ? Ktoś coś poradzi ? Tak jak mówie nie chce oszczędzać na zakupie bo wiem, że to się zemści...

Pozdrawiam

Maciek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie co do xDrive. W Pacyfice mialem AWD i byłem zachwycony jazdą z napędem na 4koła szczególnie zimą. Czy uważacie, że warto szukać wersji xDrive ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.