Skocz do zawartości

530 touring kontursitze


906dpm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i na wstępie przepraszam moderatorów jesli w złym miejscu założyłem temat , ale nei wiem gdzie indziej to zrobić.

 

Może przejdę do konkretów, moje piękne BMW kupiłem z dziurą w fotelu. Zawsze marzyło mi się posiadanie skórzanych elektrycznych foteli, więc dziurę uznałem jako pretekst aby przejść do działania. Zakupiłem komplet skórzanych elektrychnych konturów (łamane , pompowane z wysuwanym podudziem) z anglika e38. Do fotela kierowcy (czyli angielskiego pasażera) nei było się do czego przyczepić, natomiast angielski kierowca troche jednak ten fotel powycierał. Następnym krokiem było oddanie ww fotela w ręce tapicera, jako dawca skóry posłużyła mi tylna kanapa z e38 a więc jest to fabryczny materiał w idealnym stanie. Czujnik zajętości został przerobiony przez elektryka tak że nie sprawia problemów. Nastepnym krokiem był zakup tylnej skórzanej kanapy do e39. I to w sumie na tyle, wszystko dobrze pasuje do siebie i działa. Po 1.5 roku jazdy w takiej konfiguracji jestem zachwycony elektrycznością w fotelach, natomiast jesli chodzi o skórę to chyba jednak nei jest materiał dla mnie. Dlatego rozważam powrót do fabrycznych foteli (ale najpierw renowacja). Tutaj właśnie pojawia się moje pytanie , czy ktoś jest zainteresowany zakupem takiego zestawienia do swojego e39 touring? Jeśli tak to prosze śmiało pisac na priv. Jeśli nie to może posłużyć jako sugestia dla zainteresowanych jak to zrobić. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.