Skocz do zawartości

E60 535d Mpakiet WBANC91000B760026 - Uwaga


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:wc4nmDqIe2sJ:allegro.pl/bmw-535d-272km-m-pakiet-xenon-navi-prof-komforty-i6867581018.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-b-ab

 

 

Wg sprzedawcy samochód z Niemiec z przebiegiem 244.200km (bardzo wątpliwy) . Tak naprawdę samochód pochodzi z Holandii, nie jest to wersja individual, Bzdurą jest także informacja o pełnym serwisie. Dwie ostatnie wizyty w ASO to:

25.07.08 - 189 898 km

26.11.14 - 201 088 km ( 11 tys. km przez 6 lat dieslem)

 

Zdjęcia ukazują jak wyglądała ta igiełka 2 miesiące temu w Holandii (prawdopodobnie pokradzieżowa):

https://www.facebook.com/bimmercheck/posts/1589403064465890

 

 

A tu ogłoszenie w Polsce:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:wc4nmDqIe2sJ:allegro.pl/bmw-535d-272km-m-pakiet-xenon-navi-prof-komforty-i6867581018.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-b-ab

 

 

Numer podwozia WBANC91000B760026

Kod typu NC91

Typ 535D (EUR)

Typoszereg E E60 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M57X

Pojemność skokowa 3.00

Moc 200

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor CARBONSCHWARZ METALLIC (416)

Tapicerka LEDER DAKOTA/SCHWARZ (LCSW)

Data prod. 2005-01-20

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S2NPA M LM R. DOPPELSPEICHE 135 M NOTLAUF Obr. BMW ze st. le. M podw. spr. 135

P337A M SPORTPAKET M Pakiet sportowy

S339A SHADOW LINE Shadow-Line

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S456A KOMFORTSITZE ELEKTRISCH VERSTELLBAR Fotel komfort z pamięcią

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S620A SPRACHEINGABESYSTEM Wejście głosowe

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S704A M SPORTFAHRWERK M Podwozie sportowe

S710A M LEDERLENKRAD M Kierownica skórzana

S715A M AERODYNAMIKPAKET Pakiet areodynamiczny M

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SBA LAENDERSPEZ. TELEMATIKFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SCA LAENDERSPEZ. TELESERVICEFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S964A REQUEST NAVIG. DVD ON DELIVERY Przy dost. zażądać płyty DVD nawigacji

S9AAA AUSSENHAUTSCHUTZ Zabezp. zewn. pokrycia z tworzywa szt.

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... Wg sprzedawcy samochód z Niemiec z przebiegiem 244.200km (bardzo wątpliwy) . Tak naprawdę samochód pochodzi z Holandii, nie jest to wersja individual, Bzdurą jest także informacja o pełnym serwisie. Dwie ostatnie wizyty w ASO to:

25.07.08 - 189 898 km

26.11.14 - 201 088 km ( 11 tys. km przez 6 lat dieslem)

 

Zdjęcia ukazują jak wyglądała ta igiełka 2 miesiące temu w Holandii (prawdopodobnie pokradzieżowa):

https://www.facebook.com/bimmercheck/posts/1589403064465890

 

 

A tu ogłoszenie w Polsce....

 

Pewnie już znalazła nowego właściciela bo konfiguracja auta raczej "poszukiwana" a i ogłoszenie właśnie zniknęło, ale wygooglowałem mniej więcej to samo zaraz po tym jak się wystawiła i odpuściłem sobie wycieczkę po tym co znalazłem w ciągu kilkunastu minut. Wcześniej korzystałem z kilkakrotnie z usług DRAYa, ale ponieważ auto zobaczyłem jakoś wieczorem w piątek i nie było szans na raport tego dnia, a plan był taki, żeby jechać w sobotę rano bo czarne E60 535d z M-Pakietem, komfortami, navi i "gwarancją przebiegu" za 37kzł (wtedy jeszcze nie doczytałem o tych dodatkowych "już zrobionych" opłatach które były określone na 4300zł co i tak nadal było wg. mnie na tyle tanio, że trzeba było być czujnym :) ) raczej zniknie bardzo szybko jeżeli tylko jest w przyzwoitym stanie spowodowały, że wygenerowałem sobie szybki raport online. Podejrzany wpis z przebiegiem spowodował, że postanowiłem jeszcze poszukać - okazało się, że są zdjęcia z Holenderskimi tablicami (kolejna szansa na zweryfikowanie przebiegu).

 

To że igiełką nie była to oczywista sprawa, bo by do nas w takiej cenie nie trafiła i że akurat pokradzieżowa i troche zniszczona to w sumie lepsza opcja wg. mnie niż po większym dzwonie/pływaniu itp. akcjach. Tak, że widok tych zdjęć z Holandii jakoś mnie nie zmartwił bo prawda jest taka, że fajnie by było jak by wszystkie tylko z takimi bolączkami do nas trafiały, ale przebieg wydawał się cokolwiek dziwny. Sprzedający uzupełnił braki, przeszła gruntowne car spa i voila igiełka... :wink:

 

Auto-records pokazało coś takiego: 15.05.2009 - 89.000km KLIK KLIK:D wcześniej oczywiście 189.000 w 25.07.2008... Biorąc pod uwagę, że do tego czasu robiła około 60tyś. km rocznie wygląda na to i jest całkiem prawdopodobne, że ktoś zdjął jej około 150tyś. km już w 2008 roku... Takim sposobem akurat ładnie dobiło w 2014r. spowrotem do tych 201.000 :)

 

Raport wygenerowany po numerach rejestracyjnych ze zdjęć pokazuje zmianę właściciela 12.09.2008 KLIK KLIK - czyli wychodziło by na to, że sobie ktoś zrobił lekką cofkę przed sprzedażą. Przebiegu po Holenderskich tablicach potwierdzić się oczywiście nie da.

 

Otwartą pozostaje jeszcze kwestia czy i ewentualnie ile zniknęło z licznika po przyjeździe do Polski - tu akurat ciężko powiedzieć bo od 2013 roku auto zmieniło właścicieli jeszcze 3 razy - może faktycznie zrobiło przez te półtora roku 40.000km a może 140.000 tego już się nie dowiemy :)

 

Tak czy siak - albo się sprzedała, albo sprzedający będzie zmieniał ogłoszenie po tym co tu przeczytał ale obstawiam tą pierwszą opcję - łowców okazji raczej nigdy u nas nie zabraknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.