Skocz do zawartości

BMW 320d Szarpie e90 163ps.


ragnar1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam BMW serii 3 e90 320d 163PS z 2008r, skrzynia manualna.Silnik N47. Przebieg 230tyś. Auto mam ponad rok i zaczoł sie maly problem, tak więc od jakiegoś miesiąca zaczeła mi szarpać podaczas ruszania, ale tylko na zimnym silniku, potem jak sie rozgrzeje objawy znikają wszystko jest wporządku. Co to może być za usterka, proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
1) Swiece,

2) Cewki

3) Wtryski

 

 

Choc z doswiadczenia wiem ze pewnie to to 3 ... niestety

 

Świece ze co? Żarowe ?

Cewki ? W Dieslu ? Może te we wtryskiwaczach ?

 

Eee.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Swiece,

2) Cewki

3) Wtryski

 

 

Choc z doswiadczenia wiem ze pewnie to to 3 ... niestety

 

Świece ze co? Żarowe ?

Cewki ? W Dieslu ? Może te we wtryskiwaczach ?

 

Eee.....?

 

Sorry, my bad ... Tyle sie dzis naczytalem tych tematow o wtryskach w benzyniakach (bo sam posiadam), ze zupelnie mi umknal ten detal.

 

Co nie zmienia faktu, ze wtryski w dislach (z tego co czytalem) tez lubia sobie "polac"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
[Witam wszystkich mam już bmw e 90 3 lata i co zima wraca ten sam problem auto odpala super w zimę zero falowania nic sie nie dzieje w czasie jazdy zaczyna dziwnie poszarpywać to nie jest ciagłe szarpanie tylko takie skoki jak by odcinało zapłon na 1 sek na lekkim gazie jest to nie odczuwalne ale po dodaniu gazu pojawiają się szarpnięcia po przejechaniu nie wiem 10 km jak się zagrzeje chodzi idealnie Dziwne to jest i strasznie mnie to drażni bo tak nie powinno się dziać nie jest to normalne że do czasu jak się zagrzeje jest ok .Mam wymienione świece żarowe +moduł wtryski zregenerowane rok temu wymieniony filtr paliwa zaślepiony kolektor ssący nie pokazuje żadnych błędów Może ktoś wie co to może być albo co wymienić .Dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
[Witam wszystkich mam już bmw e 90 3 lata i co zima wraca ten sam problem auto odpala super w zimę zero falowania nic sie nie dzieje w czasie jazdy zaczyna dziwnie poszarpywać to nie jest ciagłe szarpanie tylko takie skoki jak by odcinało zapłon na 1 sek na lekkim gazie jest to nie odczuwalne ale po dodaniu gazu pojawiają się szarpnięcia po przejechaniu nie wiem 10 km jak się zagrzeje chodzi idealnie Dziwne to jest i strasznie mnie to drażni bo tak nie powinno się dziać nie jest to normalne że do czasu jak się zagrzeje jest ok .Mam wymienione świece żarowe +moduł wtryski zregenerowane rok temu wymieniony filtr paliwa zaślepiony kolektor ssący nie pokazuje żadnych błędów Może ktoś wie co to może być albo co wymienić .Dziękuję

 

wymieniony filtr paliwa

czy

filtr paliwa zaslepiony

 

 

no bo wiesz co to jest przecinek prawda ?

 

A oprocz tego to masz M47 czy N47 ?

Jesli M47 to moze sterowanie EGR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.