Skocz do zawartości

E39 523i czy stockowa oslona pod skrzynie pasuje do mpakietu


Reddgy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie do mojej Beti zapakowalem sobie mpakiet z nadkolami itd i niestety od strony silnika nadkola maja taka szpare. Mam fabryczna oslone podsilnikowa wiec musze kupic ta mpakietowa ktora jest nizsza zeby te otwory zakryla i pytanie brzmi czy ta oryginalna oslona od skrzyni biegow bedzie pasowala do nowej oslony silnika mpakiet. Czy trzeba bedzie kupic obie?

Moja Bunia

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=322746


Czym byś wilka nie karmił, zawsze na las spogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiennik przedni i tylny z lostwami kratka dyfuzorem i halogenami za 1410zl na allegro. Zdecydowalemcsie na zamiennik ze wzgledu na material . Standardowe zderzaki (nie mpakiet) sa wykonane z polipropylemu ( PP) sa elastyczne i jak gdizes przywalisz to albo sie wygnie albo wgniecie ciezko go zlamac. Orginalne zderzaki mpakiet za to sa wylanane z ABS jest sztywmiejszy i jak gdzies przywalisz to sie polamie i to jest lipa. Ten zamiennik mapkietu tez wzialem z PP wiec material jest super . Spasowanie jest ok chodz sa tez minusy. Jesli chodzi o tyl to w srodkowej czesci gdxie zderxak sie laczy z ta listwa pod klapa tak jakby opada mimo ze dalem tam ten steropan wypelniajacy trxeba cos tam jeszcze miedzy steropian a zderzak dac zeby sie wyrownalo. Poza tym tyl jest ok. Chod dufuzor ma na zamym dole na rogach miedzy nim a zderzakiem takie szpary . Ciezko to zaowazyc i takie troche czepialstwo no ale ja zaowazylem nie wiem czy orginalny tez tak ma . Ogolnie z tylu jestem super zadowolony . Przedni ma taki problem ze ta kratka wlotu jest inaczej mocowana . Nie da sie zamontowsc oryginalnej a ta w zamienniku albo ma zaslepione te boki gdzie ida kanaly do chlodzenia tercz albo mozna sobie zamowic opelna kratke bez tych zaslepek. Problem jest w tym z enie ma jak tych kanalow tam zamocowac. Kratka sie ptrzyma tylko na takich wypustach wiec trzeba kanaly wywalic i zaslepic tez otwory w nadkolach.

To teraz plusy. Wszystko psuje na oryginalne belki standardowych zderzakow . Spasowanie jest super moze poza zaslepkami od halogenow to tam sa szczeliny ale to trxeba naprawde wiedziec zeby to zaowazyc. Ogolnie jest bardzo zadowolony . Szkoda mi jedynie tych kanalow. A i halogeny odrazu doszczelnij sobie silikonem bo beda parowac.

 

Jak bedzie fajna pogoda i wiecej chetnych to nakrece telefonem film jak to wyglada po zalozeniu z komentarzem gdzie byly problemy i jak sobie z tym porodziłem

Moja Bunia

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=322746


Czym byś wilka nie karmił, zawsze na las spogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa osłony pod silnikiem - też dałeś już m-pakietowy zamiennik (jak w pierwszym poście) czy pasowała w końcu zwykła ori ? Jeśli zamiennik, to dużo gorszy od ori?

 

A nie próbowałeś jakoś "rzeźbić" z tymi kanałami chłodzącymi (gdzieś od środka na jakichś wkrętach/spinkach złapać) ? W sumie i tak ich z zewnątrz nie widać, a lepiej żeby te kanały były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.