Skocz do zawartości

sklep z oponami


danilo

Rekomendowane odpowiedzi

Kuszą cenami... tylko pytanie dla jakich opon ;) Jeśli made in China to żaden wyczyn. Oszczędzić 5 zł na oponie w takim przypadku, zamiast brać u kogoś sprawdzonego to też może okazać się bez sensu. Powiem tyle: czasami mniejszy sklep jest w stanie zaoferować więcej niż ci co kreują się na liderów :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja kupowałem na logistykaopon.pl. Kupowałem Goddyeary EfficenceGrip Performance. Wszystko oprócz czasu realizacji idealnie. Zamawiałem je w styczniu. czas realizacji to ponad trzy tygodnie. Kontakt ze sprzedającym ekstra. Odpowiedzi na maile szybkie, gdyż oczywiście pytałem się czemu to tak wolno idzie. W regulaminie jest oczywiście napisane, że czas realizacji od daty zaksięgowania wpłaty to 14 dni. U mnie trwało to 12 dni chyba. Ale o czasie księgowania wpłaty nic nie ma. Księgowali ją ponad tydzień, gdzie wpłaty dokonałem od razu po zakupie. Na pytania kontakt odpowiadał, że mają tyle zamówień że się po prostu nie wyrabiają. Nie pozostało mi nic innego jak czekać, a że to letnie laczki to mi się nie spieszyło. Także czas realizacji to jedyny minus. Opony przyszły super, rok produkcji to połowa 2016 roku także reszta ok. Cena o jakieś 150zł na komplecie niższa niż wszędzie z tego co pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem kupić tam nokiany bo były najtańsze, ale... Parametry które są w opisie niestety są słabsze niż na pozostałych stronach oferujących te same opony. Nie wiem czy to błąd w opisie czy też sprzedają opony o słabszych parametrach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.