Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem zainteresowany tym egzemplarzem.

Wiem że Radom źle się kojarzy ale może warto zwrócić uwagę?

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6768893043

 

Co sadzicie?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio bylo e53 4.4 w takiej cenie - problemy z silnikiem , samochod na zdjeciach byl lalka :D

ze zdjec to tylko rzuca sie w oczy brak oznaczen 4.4i na blotnikach - co tam sie dzialo to juz trzeba sprawdzic ;) sprawdz dokladnie i nie licz na cuda w tej cenie . Policz sobie za ile musial to auto kupic skoro sprzedaje za 29 ? pewnie kupil za 20-22 tys zl max , reszta to profit i oplaty itp wiec cudow ja bym nie oczekiwal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie przed kupnem 4.4 V8 z tych lat trzeba sprawdzać kompresje bo większość nie trzyma - jeżeli nie ma kompresji unikać jak ognia. I sprawdzać tylko kompem bo na pierwszy rzut oka wszystko spoko, tzn niby jeździ i przyspiesza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarosjaros, jeśli na poważnie szukasz, to kolega w kwietniu będzie sprzedawał V8 2001 z szwajcarii , sprowadzony w 2014 stan perfekcyjny,przebieg oryginalny 207 tys , jeśli zainteresowany pisz na prv.drugiego takiego chyba nie znajdziesz .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wymagania co do e53 to napewno v8, no musi być środek jasny. (Popiel albo beż) wiec jeśli Twój znajomy taką posiada to jestem ZAINTERESOWANY :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z natury pedantem i dla mnie nie problem w utrzymaniu czystości wnętrza. :-) miałem e39 w jawnych walutach sprzedałem i żałuje. Teraz mam eE46 ciemne wnętrze i nie bardzo sie czuje. Jeszczeraz raz Dzieki za pomoc i za dobre rady. Raczej odpuszczam tą z radomia. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaros nie obraz sie..srodkow jasnych to ty mozesz sobie szukac w salonie w nowych ...a takich starych to sie juz szuka i patrzy na stan techniczny, bo doprowadzenie czasami do dobrego stanu technicznego takiego auta to moze siegnac 50% zakupu V8, policz tylko wymiane rozrzadu.

 

chce 33 tys silnik caly suchy jak pieprz, poszlo kilka tys w uszczelnienie ,lpg roczny, skrzynia robiona fakt na 4500zl, lakier oryginal bez dolkow rys, oj jak bys go zobaczyl to bys zapomniał o takich pierdołach typu kolor srodka sraczkowaty. :D :D ma masę fakt na rozne wymiany, mysle ze gdzies na 12 tys ma rachunkow , wiec to jest niska cena za auto perfekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciej123 przy zakupie samochodu wydaje mi się,że mogłeś bezpłatnie zrezygnować z oznaczeń.Nawet chyba teraz też tak jest.

Ja jak szukałem swojej to też podjechałem do komisu.Zdjęcia były tak samo zrobione przy kościele.Niestety tamten egzemplarz na żywo i ze zdjęć to jak dwa inne samochody :( Co nie oznacza,że z tym musi być tak samo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.