Skocz do zawartości

[90] Śruby zabezpieczające


jaskulag

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

w związku ze zmianą felg w e90 z 16" na 18", chciałbym zamontować zabezpieczające śruby na te kółka. W Krakowie nie znasz dnia ani godziny....

Wiecie czym się różnią te dwa zestawy śrubek? Pudełko inne i cena a oprócz tego?

 

Droższe:

http://bmwcentrum.pl/sruby-zabezpieczajace-kola-komplet-m12x1-5-bmw-e30-e31-e32-e34-e36-e38-e39-e46-z8-e52-e60-e61-e63-e64-e81-e82-x1-e84-z4-e85-e86-e87-e88-z4-e89-e90-e91-e92-e93-z3,id3758.html

 

Tańsze:

http://bmwcentrum.pl/sruby-zabezpieczajace-kola-komplet-m12x1-5-bmw-e12-e21-e23-e24-e28-e30-e46-e60-e61-e63-e64-e81-e82-z4-e85-e86-e87-e88-e90-e91-e92-e93-z1,id11702.html

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyleczyłem się ze śrub zabezpieczajacych bo to tylko kłopot. Tych tańszych nie znam , ale droższe mają wewnetrzną koronkę , która niestety potrafi się urwać. Wiem , wiem odpowiedni moment dokrecania i takie tam , ale nawet po dokręceniu momentem 140 Nm ( X6) koronka uwalila się przy odkręcaniu :evil: Śruby mają pierścienie zabezpieczajace i zadną " złodziejką " się nie podejdzie bo pierścień się obraca . Jedyny ratunek żeby odkręcić to dospawać do śruby rurkę grubościenną - trzeba dopasować taką żeby śruba weszla w środek , a zewnetrzną średnicą zmieściła się z luzem w otworze felgi) i z drugiej strony jakąś nakretkę . Przerabiałem temat dwukrotnie i nigdy wiecej żadnych śrub zabezpieczających . Poza tym felg juz tak nie kradną , a jezeli nawet to AC temat zalatwi.

Wybór nalezy do zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.