Skocz do zawartości

Serwis plyn hamulcowy


psi4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mialem pakiet 100 tys/5 lat, zdazylem przed koncem wymienic olej, ale plyn hamulcowy wyskoczyl mi dopiero teraz jak jestem juz na 105 tys. Jaka bedzie cena wymiany w ASO(Bawaria w Warszawie) oraz czy warto przedluzyc pakiet inclusive? Zakladam, ze nie dorzuca mi tego do przeterminowanego pakietu za free, a moze nie byc sensu robic tego u nich, tylko np w VCentrum na Powsinskiej

 

X6 40d 2012

 

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzialem sie juz, ze w Bawarii 300-400 pln, w Vcentrum ok 250. 50 pln+190 wymiana.

 

Take pozostala westia tego pakietu 100/5 lat, czy moge cos tu zdzialac, ewentualnie czy oplaca sie przedluzyc te opcje w ASO, skoro 100 tys juz przekroczylem

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, ze pisze o tym w dwoch miejscach, skopiuje ostatni post:

 

W Bawarii powiedzieli mi tak: przedluzenie o rok/120 tys -2000pln ; 3 lata/160 tys 3900 pln; 5 lat/200 tys 7500 pln

 

Autem zostaje ze mna na wiele lat, na pewno w ciagu 3-5 nie bedzie sprzedawane. Tak jak pisalem, ma 105 tys, i olej byl niedawno wymieniany.

 

Osobiscie nie widze wiekszego sensu w przedluzeniu tego pakietu i wydaje mi sie, ze powinienem wymienic po prostu ten plyn np w Vcentrum, ale moze jestem w bledzie. Jakie moge miec oplaty za rzeczy z tego pakietu? Przebieg mysle, ze ok 15 tys rocznie. Pomozecie?

 

Ze strony znalazlem tkaie informacje :

 

BMW Service Inclusive

Zakres prac serwisowych

• wymiana oleju

• kontrola pojazdu i przegląd standardowy

• serwis / wymiana filtra powietrza

• serwis / wymiana filtra paliwa

• serwis / wymiana mikrofiltra

• serwis / wymiana świec zapłonowych

• serwis / wymiana płynu hamulcowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.