Skocz do zawartości

E36 320i Coupe Małej Mi


MałaMi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

 

Kilka słów. Na początku stycznia nabyłam swoją coupetkę.

Jest w nawet dobrym stanie jak na obecnie panujące "normy" oglądanych beemek, ale w tej cenie :)

Auto nie zdążyło zostać konkretnie poupalane, ani "przetjuningowane", chociaż może odrobinę niestety.

Zostanie w oryginale, jako klasyk i daily jednocześnie.

Ma być igła :)

fe83dc664416.jpg

 

M50b20 150KM bez vanosa.

Lat będzie miała w lipcu 25.

Wyposażenie bez szału - elektryka szyb, lusterek, szyber, obc 11. Szportsajzy. Z tego wszystkiego działa aż szyba pasażera i fotele :mrgreen:

 

6343546ecf83.jpg

 

Lista doprowadzenia jej do ładu i składu jest długa..

- Blacha o dziwo całkiem ok, dziabło od spodu prawy próg z przodu, błotnik od spodu chrupnięty, mikro dziura pod zapasem. Błotnik, próg do malowania.

- Miernika nie widziała, ale z ciekawości zobaczy. Na oko nie ma źle. Składana z kilku też nie była. Nie marzę o bezwypadkowej, o ile takie istnieją w ogóle :)

- Zawieszenia to auto nie ma, przynajmniej z tyłu (upalający mózg urwał śruby), zatem geometria jest co najwyżej w planach. Szpera jest stopro, ale długo nie posiedzi pasożyt.

- ABS świeci, pewnie przez szperę. Lub nie ;) Hamulcami też się zajmiemy.

- skrzynia płacze

- dwie różne lampy z przodu..

- to samo z tyłami, jakieś tanie, gładkie gówienko, wstecznych brak, kosmos

- "tłumik basowy" poskręcany i podrutowany z jakichś skrawków, mistrzostwo, że to się trzyma, oczywiście bez homo, a wydech wisi

- na aucie te szpetne koszmarne lusterka z empałera, wracają oryginały naturalnie :)

- zmieniana będzie cała tapicerka z boczkami (mam w ogóle boczki wersja USA, pasażer mi będzie lusterka regulował póki nie znajdziemy ładnych nowych :P), obiciem słupków, podsufitką, a nawet tym co zostało z materiału pod maską, zamierzamy betę wybebeszyć totalnie ze środka i poskładać od nowa

- wszystkie plastiki, schowek, podłokietnik, mieszki, nowe obc 11, bo umarło, część już czeka ;)

- trzeba coś zrobić z radiem, fm nie odbiera, a "fajne głośniki na półce" charczą przy vol 15, no i są tylko dwa, w maluchu mam lepsze audio niż to

- polerka koniecznie, chociaż znośnie wygląda, kiedyś lakierowanie calosci :-)

- STAG 300, a co ;)

- brakuje kilku pierdół, plasticzków, lampki w bagażniku

- pirellki p7 na lato już kupione, póki co zostaje przy 16stkach

- kiedyś wpadnie klima mam nadzieję i grzane siedzenia

- halogeny trzymają się nie wiem na czym, bo jak się dotknie to latają, nie zaglądane jeszcze

- odłączone spryski, brak wężyka, ramiona wycieraczek chyba do wymiany

 

fefc9434a5ae.jpg

 

Spodziewam się jeszcze paru "kwiatków", ale cóż. Auto na ten moment dłubnięte.

 

- Wymieniony termostat z płynem

- filtry i olej

- prawy sworzeń

- łączniki stab

 

Przed nami miliony lat świetlnych drogi do ideału. Nawet nie zaczęliśmy :)

 

Relacja i fotki będą jak pocykam, może w ten weekend, chociaż aż wstyd jaki syf w tym aucie :)

Edytowane przez MałaMi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Do listy "życzeń" dopisałbym poprawkę wydechu, bo wisi :wink: wrzuć fotki wnętrza jakie by nie były i powodzenia, bo droga przed Wami długa :8)

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, będzie poprawiany, a nawet chyba zmieniony na zupełnie inny :))

Wyszło teraz w sumie, że najprawdopodobniej wleci M52b28 :)

 

 

Zdjęcie środka zdążyłam zrobić jedno, bo już się spieszyło, a w aucie leży mnóstwo części razem z kołami itd.

Parę szybkich fotek:

 

0585607e8d0f.jpg

 

d093b08637a0.jpg

 

349de8b3d87a.jpg

 

 

b9160ba93f5c.jpg

Edytowane przez MałaMi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim pieniążków i czasu ;) Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć. Chęci nie braknie :)

Od przyszłego tygodnia najprawdopodobniej już zaczynamy. W poniedziałek jedziemy po kompletne serducho z 2.8 i obecny silnik idzie out. Może we wtorek uda się coś ruszyć z robotą, miejscówę w zasadzie już mamy, szczegóły dogadać i jazda :)

Przed chwilą właśnie kupiłam tds'a na części to mamy z czego wytargać materiał:)

Edytowane przez MałaMi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieże ze nie obijasz się :) plus dla Ciebie :) No serducho najważniejsze , naprawdę aż jestem ciekaw efektu końcowego jaki uzyskasz :) . Kobiety słyną z staranności i zapewne tak będzie to autko zrobione z duża starannością :) . Ja póki conz swoim małym projektem stoję ... czekam na lakiernika ... który dopiero ma dla mnie termin 20 marca Haha . Wiec trochę muszę poczekać :) jak już wróci to później z górki :) drobna kosmetyka i nowe koło :) i gotowe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, ale czasówka.. te auta wysysają energię, czas i pieniądze. Jedno to pół biedy, ale jak się ma cztery to brakuje mi czasu nawet na zakupy. Z umorusanymi rękami po powrocie z garażu do biedry.. Aż wstyd :D

 

Szybka akcja z silnikiem. Mamy już nasze 2.8 :)

 

77f2435b139c.jpg

f8607549a9cd.jpg

 

W tych czasach z warsztatami jest spory problem. Czegos nie zrobią, zrobią źle, nie podłączą, za drogo, za wolno, ale to ale tamto. Z kilkunastu, co najmniej, znam aż dwóch, którym bym auto oddała. Na szczęście jeden z nich mój własny prywatny i najlepszy to wszystkie dzieci w dobrych rękach ;) od jutra będzie rozgrzebywał tdsa, który jak na razie użyczył nam pasa do rozładunku silnika :P a ja.. wracam do pracy po wolnym :(

 

9afdaffa4ed1.jpg

 

 

Ciąg dalszy nastąpi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.