Skocz do zawartości

x5 zmiana lamp przod i tyl na smoke, kola


mocarzowiator

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

jesli zamiescilem w zlym miejscu temat to wybaczcie jestem nowy :D

 

Nie widzilem nic o tuningu optycznym o kolach tak ale pozwole sobie w jednym miejscu napisac.

 

Chcialbym gdzie zakupic i zamonyowac lampy smoke przod i tyl. Ciezko znalezc na ebay i allegro. NIe chce nic taniego auto jet czarne. Dokupilem progi auminiowe i czarny grill. Kierunki tez czarne wlasnie kupilem. Moglibyscie poradzic gdzie to zalatwic?

 

W sklepie sprzedawca za wszelka cene wpieral mi ze maks kola jakie moge kupic to 22 cale. Co sadzicie, chcialbym miec jak najwieksze, moge jeszcze zwrocic bo beda dopiero za 30 dni. Mieszkam w Norwegii profil opony moze byc niski. 22 to maks czy celowac wyzej?

 

pozdrawiam i bede wdzieczny za pomoc

 

mocny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

servus

kto szuka ten znajdzie:

http://www.ebay.de/itm/RUCKLEUCHTEN-NEU-SET-LED-LAMPEN-LDBM93-BMW-X5-E70-03-07-05-10-SMOKE-LED-/162106802851?hash=item25be5182a3:g:Tz4AAOSwa~BYeHv1

https://www.motointegrator.de/artikel/214635-hauptscheinwerfer-magneti-marelli-710815021001?gclid=CPG66KjQxNECFfcK0wod9w4Ccg

 

co do felg to 23" to jest maximum (11x23 ET35 opony 315/25 R23)

jesteś pewny ze takie chcesz? domyślam się że chodzi o tuning optyczny,

a X5 ma z natury dość twarde zawieszenie,

na takich kolach może wyjść woź drabiniasty :mad2:

jak to kumple mówią poczujesz czy kip na ulicy był z filtrem czy bez :D

ja się przesiadłem z 18 na 19 i mam znaczne pogorszenie komfortu

druga sprawa to na te fele nie ma opon zimowych

mieszkasz w Norwegii, nie bylem wiec pytanko: jakie są tam drogi i jak długo trwa tam zima?

i jak długo w lecie na nich pojeździsz/poszpanujesz? :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma w opisie fakt znalazles kolego do modelu 2010 max ja mam 11

 

moze znacie jakis warsztat gdzie kupie i zamontuje. przod i ty do rocznika 11

 

co do felg to luz. czy rowerem jade czy skoda czy a8 czy x5 zawze tak samo kochac jechac i tak lubie ze nawet zapominam ze w samochodie moze byc komfort :)

 

zawsze mialem niski profil, sprzedalem a8 22 cale mialem tez zalozone. sa plusy i minusy jak dla mnie auto im ma wieksze kola tym ladniejsze a ma mi sie podobac. Jesli drogi sa dobre to nie wytrzesie tak. jedynie urlop w Polsce troche wytrzesie ale po autostradach super

 

kola 23 maksimum z jakim profilem opony? wiem ze ma twarde zawieszenie i po zaladwoaniu rodziny nie siadzie mocno, czy sie myle i cos moze obcierac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.