Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ladna-e90-alu-18cali-ksenon-pdc-tempomat-lpg-os-prywatna-ID6yI1LL.html#xtor=SEC-8

Vin WBAVA71000VA35439

Data pierwszej rejestraci 27.04.2005

Proszę o wasze opinie spostrzeżenia ktos moze ten vin sprawdzi

Ktoś może był oglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciach wygląda ładnie ale jak dla mnie w tej cenie powinna mieć navi :)

 

A dla mnie to duża zaleta. Nie wiem co tak wszystkich kręci w starych systemach jak CCC. To wszystko jest ekstra jak auto ma 1-2 lata, a potem masz ekran niskiej rozdzielczości z nieaktualnymi mapami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A dla mnie to duża zaleta. Nie wiem co tak wszystkich kręci w starych systemach jak CCC. To wszystko jest ekstra jak auto ma 1-2 lata, a potem masz ekran niskiej rozdzielczości z nieaktualnymi mapami.

rozumiem że nie posiadasz navi nawet w hejtowanej przez Ciebie wersji CCC ale sorry jak ktoś nie potrafi znaleźć aktualnych map nie koniecznie "oryginalnych" to już jego problem..

dla mnie navi w bmw to temat obowiązkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że nie posiadasz navi nawet w hejtowanej przez Ciebie wersji CCC ale sorry jak ktoś nie potrafi znaleźć aktualnych map nie koniecznie "oryginalnych" to już jego problem..

dla mnie navi w bmw to temat obowiązkowy

 

Ojtam hejtowanie odrazu. CCC wygląda po prostu staro i tyle, przede wszystkim ze względu na słabą rozdzielczość. Co kto lubi, według mnie auta bez iDrive starzeją się wolniej i tyle. Gdybym kupował nowe auto to jak najbardziej z iDrivem... nie żeby był teraz wybór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.